Skocz do zawartości

Najwspanialsze Drogi Motocyklowe Swiata - Wakacje Stulecia


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniala mozliwosc tygodniowej non-stop jazdy po najwspanialszych drogach motocyklowych swiata NA WSZYSTKICH NAJNOWSZYCH MOTOCYKLACH TRIUMPH'A. Co prawda zostalo tylko 5 dni i wszystkie miejsca sa dawno zarezerwowane ale pierwszy motocyklista wraz z ewentualnym pasazerem ktory powola sie na to Forum bedzie zaakceptowany.

 

Pierwszego czerwca tego roku periodyk Moto-Euro (najlepsza publikacja popularno-motocyklowa na swiecie wg. mnie) wraz z Triumph Canada oferuja prawdziwie nadzwyczajne wakacje dla koneserow i entuzjastow europejskich motocykli. Startujac z Whistler/k.Vancouver, najwspanialszego osrodka sportow zimowych swiata w British Columbia, trasa wezmie cie poprzez najbardziej spektakularne widoki i krete gorskie drogi jakie tylko sa mozliwe. Triumph Canada zapewnia wszystkie nowe modele Triumph'a dla kazdego. Traktuj to jako calotygodniowa probna jazde, wyscig lub rajd po najpiekniejszych drogach Polnocnej Ameryki i swiata.

 

Przylatujesz do Vancouver na wlasna reke ale zostaniesz odebrany z lotniska. Twoje bagaze beda jechaly w mikrobusie tak ze nie bedziesz musial obciazac motocykla. Kazdego wieczora, gdy przewodnicy poleruja twoj motocykl, bedziesz jadl wyszukane posilki w najlepszych hotelach.

 

Robert Smith z magazynu Moto-Euro bedzie jechal na jednym z klasycznych 100% odrestaurowanym motocyklu Brytyjskim aby zapewnic powiew nostalgii, podczas gdy dwoch sekretnych doradcow John'a Bloor'a na Kanade, Chris Ellis i ja bedziemy prezentowac najnowsze produkty Triumph'a.

 

Jesli chcialbys doswiadczyc niepowtarzalnych kretych gorskich drog, mnostwa nowych motocykli do wyboru, wymarzonych widokow i najwyzszego poziomu obslugi i luksusu jaki widziales dotychczas tylko na filmach no i OCZYWISCIE MIEC NARESZCIE MOZLIWOSC JAZDY ZA TYM SAMOCHWALA JANUSZEM ABY PRZEKONAC SIE NAOCZNIE CZY ON NAPRAWDE JEST TAKIM MISTRZEM ZA JAKIEGO SIE PODAJE, to zabieraj sie z nami.

 

CENY!!!

- $4,300 Cdn ($US 3,050) od motocyklisty.

- pojedynczy pokoj - dodaj $750 Cdn

- pasazer - dodaj $1,700 Cdn

WLICZONE: 7 dni jazdy, 8 noclegow w luksusowych hotelach.

Wszystkie posilki, zawsze a la carte - zamawiasz co tylko dusza zamarzy w nieograniczonych ilosciach.

Wszystkie motocykle ubezpieczone, jedziesz na czym chcesz

Autobus i transport dodatkowych motocykli zapewniony. Wszystkie bagaze i zmeczeni uczestnicy jada autobusem.

Przewodnicy,

Transport, mapy, publikacje, ubrania przeciwdeszczowe itd.

 

 

TELEFON 1- 888- 2995534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sparwdzic stan konta i pakuję walizki ! :evil:

 

Fajna impreza Janusz, ale ja tyle nie zarabiam w rok :twisted: :x 8O :D .

 

Ale zapraszam do Polski. Załatw przelot, a dam Ci nocleg za darmo u siebie, grilla, piwsko za 0,5 usd i fajne trasy w cenie. Na pewno też byś nie żałował. Ja za to Ci zaprezentuje, jak Paweł zarozumialec się przeciska w korkach wśród samochodów ustawionych jak się da, ale na pewno nie w jednej linii. :)

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fajna ulotka Janusz.

Sam pisałeś, czy musiałeś tłumaczyć?

A tak serio - chętnie bym się zabrał, ale trochę za późno posta wysyłasz. Nie bedę w stanie pokryć wszystkich kosztów w tak krótkim czasie oraz załatwić wizy.

Ale dzieki za pamięć. Mam nadzieję, że kiedyś razem pośmigamy, niekoniecznie za pieniądze, tylko po kumplowsku. W Polsce też są fajne traski - a drogi w górach na granicy polsko-czeskiej i polsko-słowackiej naprawdę warte uwagi. Jak przyjedziesz do Polski załatwię Ci dobre moto do jazdy za darmo (mogę załatwić modele z rodziny Ducati, Kawasaki i Yamaha).

PS - jeśli chcesz zrobić dorby uczynek dla rodaka w kraju, prześlij mi zaproszenie firmowe, abym na jego podstawie mógł wyrobić sobie wizę biznesową. W sprawię niezbędnych danych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ciezko?...Trudno powiedziec dla jednego tak, dla drugiego niezbyt. 3500 USD plus przelot...hm...takich imprez jest na swiecie wiecej. A "zaproszeniem" jest to "wpisowe" bo za darmo nie daja tam NIC.

 

 

PS I to maja byc "wakacje stulecia"???!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr BIG-u pieniadze uwiez mi nie sa na takie imprezy wpisowym , kwota jest smieszna a chetnych o wiele wiecej niz miejsc . Ale fakt wakacjami stulecia to bym tego nie nazwal

 

 

Moze i kwota jest "smieszna" (powiedz to 90 procentom ludzi na tym forum). Jednak nikt z organizatorow nie doklada z wlasnej kieszeni. Maja "publicity" i jeszcze co nieco zostaje "na gorce". :lol: Wiec zasada-jak w hotelu(place-jestem)...tylko czasami trzeba dokonac ciut wczesniej tej rezerwacji. :evil: A opowiadanie o "ekskluzywnosci" danego przeciewziecia ma po prostu "nakrecac" koniunkture. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Dzięki Janusz za zaproszenie, gdybym wiedział wcześniej :evil: :) To magłaby być przygoda "życia" 8) 8) Jak będziesz coś kiedyś oragnizował w tym stylu to "zapodaj" wcześniej na forum. Właśnie wróciłem z kręcenia po zakrętach w Niemczech (Westerwald) i też w towarzystwie innych TRIUMPH-ów - zarąbiście.

Pozdrawiam

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co probuja czytac miedzy wierszami i celem klaryfikacji:

 

Nie, ja tego nie organizuje ani nie mam zadnych "ukladow". Tak jak podalem na poczatku, sponsorem calej imprezy jest Triumph Canada (oficjalny przedstawiciel i importer Triumph'a) oraz magazyn ilustrowany Moto-Euro. Nota bene jest to w/g mnie najlepszy magazyn o motocyklach; prawie calkowity brak reklam, wspaniale artykuly a nie zakamuflowane diatryby reklamowe, swietna fotografia. Przeznaczony dla starszgo wiekiem, niezaleznego finansowo entuzjasty najwyzszej klasy motocykli, prawie ekskluzywnie europejskich. A cena? Jeden numer ma srednio 75 stron i kosztuje $15US!

 

Natomiast jestem osobistym znajomym Jasia Bloor'a (wskrzesiciel Triumph'a) z ktorym widzialem sie w zeszlym tygodniu w Londynie. Zaproponowal czy zechcialbym wystapic na tej imprezie jako jego osobisty przedstawiciel gdyz on sam musial odwolac swoj udzial ze wzgledow od niego niezaleznych. Oczywiscie zgodzilem sie ale jako jeden z warunkow poprosilem aby zapewniono jedno dodatkowe miejsce - majac na mysli was, moich wspoltowarzyszy z tego oto forum.

 

Jest to szalenie ekskluzywna impreza. Z tego co wiem to wszystkie miejsca byly juz zarezerwowane na przelomie roku. Cena jest smiesznie niska gdyz rzeczywisty koszt przekracza ja o wiele. Same hotele prawdopodobnie byly by wiecej niz $5,000. Sa to wszystko hotele swiatowej slawy i najwyzszego kalibru, jak np. Fairmont Banff Springs w Banff ktory wyglada jak sredniowieczny zamek wsrod gor albo Chateau Lake Louise. Najtanszy pokoj $495/noc, ale uczestnicy tego rajdu spia w najdrozszych a nie najtanszych. Sa to dla wielu osob, a szczegolnie entuzjastow prawdziwego motocyklizmu, prawdziwie wakacje zycia.

 

Uszczypliwe uwagi sa calkiem nie na miejscu i tylko swiadcza o osobie ktora je robi. Ja nikogo NIE ZMUSZAM do uczestnictwa. DrBig - twoje zrozumienie jak dziala wolny rynek jest co najmniej naiwne. Organizatorzy nie chca zarobic paru dolarow na oplatach ale wielokrotnie wiecej na reklamie swoich produktow wsrod mozliwie najbardziej wplywowych osob ktore uda sie sciagnac.

 

Guzzi V11 - Gratuluje gustu w wyborze motocykli. Ciesze sie tez ze jestes jedna z nielicznych osob ktore potrafia widziec dalej niz koniec swego nosa i swych falszywych ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja mowie powaznie, jestem zaradnym przedsiebiorca ale nie cierpie wszelkich wywyzszan sie i dlatego kupilem stary japonski motocykl i jezdze na nim i jest mi z tym dobrze, do tego mam stary rosyjski motocykl dla klimaciku. Kasa to nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzzi V11 - Gratuluje gustu w wyborze motocykli. Ciesze sie tez ze jestes jedna z nielicznych osob ktore potrafia widziec dalej niz koniec swego nosa i swych falszywych ambicji.

 

 

Pozostawiam bez komentarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, $3500.00 to nie jest wiele kasy jak na imprezy tego kalibru. Sa takie co i po $7000.00 a i czasem wiecej chca od glowy. Ja wiem ze jak na Polski klimat to wielkie pieniadze, ale nie mozna porownywac tego z Ameryka czy Kanada. Tam ludzie zarabiaja wiecej wiec takie imprezy tez kosztuja. Jak Janusz powiedzial, pokoj w exkluzywnym hotelu to sa niebagatalne ceny z nocke. Jako przyklad na Florydzie za wynajem malego domku na tydzien placisz od $800.00 to ponad $5000.00 a srednia cena to jakies $2000.00 Tylko za domek bez jedzenia, moto i zwiedzania!

Problem jest w tym ze wiekszosc ludzi przelicza wszystko na zlotowki i mysli ile to by mozna bylo za te pieniadze w Polsce, a tak na prawde to za te pieniadze w naszej kochanej Polsce to mozna tylko egzystowac!!!!. Musimy pamietac, ze jak na razie to nie Polska jest standardem swiata lecz wrecz przeciwnie. Jak wszystkim wiadomo, bardzo nam daleko do jakiego kolwiek zarobkowego standardu! I jeszcze dlugo tak bedzie!

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...