Skocz do zawartości

Kubica w F1!


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 miejsce to i tak niezły wynik jak na pierwszy raz. Biorąc pod uwagę czasy jakie wykręcał to faktycznie musiał być zdrowo zatankowany. Zobaczymy jak jutro da radę mając na plecach Alonso i Schumachera. Ciekawe czy Ci dwaj nie porozbijają się w walce o tytuł, tak jak kiedyś zrobił to Schumacher z Hillem w Australii.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

10 miejsce jak na zielonego debiutanta plus pierwsze ściganie się od 10 miesięcy.... to bez wątpienia wielki sukces. Jak on będzie jeździł, jeśli pozna każdy tor na wylot i dostanie auto porównywalne z Renault, Ferrari czy Mercedesem? Wielka przyszłość, dla nas dobrze - będą emocje. Jak dla mnie znacznie większa frajda niż skoki Małysza. Jeszcze by tak jakiś polski motocyklista do GP trafił i już nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - zapowiada sie ciekawy wyscig

obawiam sie jednak, ze Kubica bedzie mial ciezko zalapac sie w pierwszej dziesiatce - ma za plecami Szumachera i Alonso, ale pozyjemy zobaczymy :buttrock:

istotna jest jeszcze strategia zespolu i zdazenia losowe

jak by nie patrzec, Robertowi K. nalezy sie wielkie :)

czekamy na kogos z wlasciwa liczba kół - moze ktos z forum? kilku calkiem niezle sobie radzi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie media już zrobiły z Kubicy bóstwo a on jeszcze nie wystartował:) Ja pier*ole .... A najbardziej dobiło mnie zdanie w TVP3 "Małysz na zime Kubica na lato"....

Banda nieuków :buttrock: Mam nadzieje że Kubica nie da sie im złamać! A jak znam życie to po tym wyścigu i tak Kubica wiele więcej nie pojeździ bo Vilnev wyzdrowieje bendzie dalej smigac, ma przeciesz ma na to kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyścigu. Łapy poobgryzałem :banghead:

Biorąc pod uwagę dwa bączki i rozwalenie przodu, 7 miejsce jest baaaardzo dobrym wynikiem. W tych samych warunkach na podobnych oponach Kubica kręcił czasy jak czołówka także jechał na serio super. Villeneuve raczej nie wróci już do ścigania w F1. Kierownictwo BMW pewnie będzie się chciało przekonać czy Kubica jest na serio taki dobry czy to był przypadek. Teraz w weekend do MotoGP dojdzie oglądanie wyścigów F1 :)

Piwko za Roberta się wieczorem wychyli :buttrock:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom zajebiscie mu poszło jest z czego sie cieszyc :)

 

a napewno nie był by 6 bo nie zdołał by juz dogonic rywali po zjezdzie do pitstopu a tak przynajmniej albo conajmniej jest 7 pozycja :buttrock: moze BMW team liczył na to ze jeszcze zacznie padac....wtedy robercik moze przeszkoczył by o wiecej oczek do gory....kto wie :banghead: ale i tak było zajebiscie :)pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Robert!!!

 

W pięknym stylu wywalczył sobie siódmą pozycję, chociaż gdyby zmienili mu opony na 11 okrążeń przed metą to kto wie czy nie wykręciłby jakiejś niespodzianki w postaci 5 pozycji, ale jak pisał kolega wcześniej pewnie BMW liczyło na deszcz... Nie ma co dywagować, za rok będzie o nim bardzo głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...