Skocz do zawartości

Co byście zrobili w takiej sytuacji?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odpuszczam bez żalu. Rzadko mnie coś wyprzedza, ale co - mam się zabić żeby komuś coś udowodnić?

W ogóle udowadnianie komukolwiek czegokolwiek na szosie mnie bawi :biggrin: I nie martw się mierzwa2 - dołowanie się w tego typu sytuacjach mija z wiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,jak koledzy napisali.Naucz cieszyć się jazdą nawet przy 80-90,

też jest piknie.Ty po prostu wiesz,że gdybyś tylko chciał-to kolo nawet dymu

nie powącha.

A jakie widoczki można sobie pooglądać,jakie towary,jakie krajobrazy.

Lepiej wyluzować-powiedz Sobie:jest tyle miejsc,które warto jeszcze zobaczyć.

Pozdro-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie potrafią jechac za kimś, to plami im honor czy cóś, nie raz jadąc samochodem czy też motocyklem miałem sytuacje, że ktoś musi mnie za wszelką cenę wyprzedzic. Zawsze odpuszczam. Raz jeden palant w Audi A4 nie mógł zdzierżyc, że go wyprzedziła stara Renówka i za wszelką cenę musiał mnie wyprzedzic, doszło prawie do wypadku, ponieważ przy 170 km/h wyprzedzał mnie na ciągłej, gdy jechaliśmy pod górę, z przeciwka jechał samochód, gorąco było, a cwaniak w Audi, to miał chyba pełne portki gdy mu auto wpadło w poślizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wkurza. Wkurza mnie to, że każdy oczekuje ode mnie wariackiej jazdy na jednym kole, jeżdzenia z maksymalną prędkością i innych "cudów" za kierownicą, no bo przecież JADĘ MOTOCYKLEM!

Nosz kufa, ostatnio się "kulałem" jakies 70 km.h po powązkowskiej, a na światłach koleś z Lanosa z wydechem "rynna mode on" pyta się mnie czy mi się zepsuł bo tak wolno jadę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gość siedzi mi na tyłku i jedzie za mną 2 metry to zaczynam sie kołysać po całej ulicy dająć mu tym amym znak że ten pas jest mój i żeby wypier*** :biggrin:

Jeśli mnie wyprzedzi bo bardzo sie ciesze, niegonie go ani sie jest to ujmą na moim i motocykla honorze.

Nielubie tylko tak jak już pisaliśćcie gdy owy "dres" wyprzedzi mnie za wszelką cenę po czym jedzie z tą samą prędkością co ja tylko 3 metry przedemną, gdy za mną wydawało sie że pójdzie jak strzała.

Ja z moim ojcem nazywamy takich "pilotami" i jest podział na pilotów z przodu i z tyłu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie umiesz na drodze odpuścić, to trochę tak, jakbyś się zdresował.

Wpadnij do Poznania, pościgamy się po Torze Poznań jak motocykliści i sportowcy, a nie łyse dresy.

pzdr

Kurde to mnie zagiąłeś.... :clap:

 

Dokładnie tak,jak koledzy napisali.Naucz cieszyć się jazdą nawet przy 80-90,

też jest piknie.Ty po prostu wiesz,że gdybyś tylko chciał-to kolo nawet dymu

nie powącha.

A jakie widoczki można sobie pooglądać,jakie towary,jakie krajobrazy.

Lepiej wyluzować-powiedz Sobie:jest tyle miejsc,które warto jeszcze zobaczyć.

Pozdro-PADRE

Wiesz masz racje... przeciez to nie wyścig

 

Mnie też to wkurza. Wkurza mnie to, że każdy oczekuje ode mnie wariackiej jazdy na jednym kole, jeżdzenia z maksymalną prędkością i innych "cudów" za kierownicą, no bo przecież JADĘ MOTOCYKLEM!

Nosz kufa, ostatnio się "kulałem" jakies 70 km.h po powązkowskiej, a na światłach koleś z Lanosa z wydechem "rynna mode on" pyta się mnie czy mi się zepsuł bo tak wolno jadę....

No co ty? hehe własnie to jest ten urok zawsze jak ruszam spod świateł ludzie oczekuja że przejade na 1 kole itp. a jak jedziesz wolno to widać zdziwienie w ich oczach ;) ale to juz chyba tak bedzie zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś mnie wyprzedzi...ok niech se jedzie...ale jak koleś mnie wyprzedza tylko po to żeby wyprzedzic motocykl i zaraz zwalnia...to wtedy go wyprzedzam i zwalniam do 40km...czaem mniej, a jak ma miejsce żeby wyprzedzić i włacza kierunek to przyspieszam..i tak aż mu się znudzi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...