Skocz do zawartości

Zrobiony w bambocha!


Pitu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Nie pisałem wcześniej o tym na forum, bo jakoś nie było okazji :icon_mrgreen:

Egzamin byłem ustalić sobie zaraz na początku wakacji. Oczywiście kategorie A i B. I co usłyszałem?? Otóź, okres wakacyjny i nie wyrabiają z kursantami. Jeśli robie A i B to mam się zdecydować co pierwsze.... Myśle sobie, że zrobie A... Kategorie B zrobie na drugi dzień :icon_razz: A tu straszna kupa jednym słowem. Pani w okienku dała mi wydruk na egzamin A (9 sierpień - 10:30) a B: "najpierw podchodzi pan do A, a potem zgłasza się do nas i ustala B!" Myślałem, że zaraz rozniose ten cały Dąbrowski WORD w fundamenty :icon_rolleyes: Jednak nie jestem jedyny, już kilka osób zostało tak potraktowanych

Trzymać kciuki 9 sierpnia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak uwas jest super ja zapisywałem sie w piątek(21lipca)na motor i mam egzamin 7 wrzesnia!!! i co wy na to ??a zeby było smieszniej w ponidziłek sie zapisałem na auto i dostałem termin 4 pazdziernika wiec jak nie zdam na auto to musze 2 raz testy robic,a apropo robienia w bambocha to ja sie uczyłem jezdzic na corsie a musze zdawac na yarisie...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach zostałem poinformowany, że nie można zdawać najpier teorii a zaraz potym jazd tego samego dnia. Wiedząc że się długo czeka postanowiłem iść za ciosem i zrobić wszystko od razu, okazało się że najpierw testy a dopiero później zapisywać się na jazde. Znaczy to ok 2 tygodnie czekania na jedno a później niewiadomo ile na druga część :icon_mrgreen:

Ale "miłość" i chęć jazdy na moto mam nadzieje przezwyciężą wszystko :icon_rolleyes:

 

Tak a propo w Rzeszowie na moto zapisuje się 24-07 a egzamin jest 01-09 :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten WORD to jeden wielki syf, nie potrafią sobie poradzić z osobami które chcą zdawać? A zatrudnienie kolejnych egzaminatorów to nie łaska? I problem rozwiązany, przeciez oni zarabiaja tyle kasy tak czy tak powinni cos z tym zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie pisałem wcześniej o tym na forum, bo jakoś nie było okazji :icon_mrgreen:

Egzamin byłem ustalić sobie zaraz na początku wakacji. Oczywiście kategorie A i B. I co usłyszałem?? Otóź, okres wakacyjny i nie wyrabiają z kursantami. Jeśli robie A i B to mam się zdecydować co pierwsze.... Myśle sobie, że zrobie A... Kategorie B zrobie na drugi dzień :icon_razz: A tu straszna kupa jednym słowem. Pani w okienku dała mi wydruk na egzamin A (9 sierpień - 10:30) a B: "najpierw podchodzi pan do A, a potem zgłasza się do nas i ustala B!" Myślałem, że zaraz rozniose ten cały Dąbrowski WORD w fundamenty :icon_rolleyes: Jednak nie jestem jedyny, już kilka osób zostało tak potraktowanych

Trzymać kciuki 9 sierpnia !!!!

 

 

Ciesz sie ze tak szybko masz termin. Siostra we Wroclawiu ma termin na 9 pazdziernika... tak to nie pomylka pazdziernik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to ja nie mialem takich problemow. Juz nie wspomne zeby nie bylo opcji robic testow i praktyki jednoczesnie. tegos amego dnia. W sumie termin egzaminu dostalem 20 dni po zdaniu papierow a dokument mam dostac do ok 2 tyg po zdanym egzaminie, sumujac w nieco ponad miesiac od zapisania na egzamin bede mial dokument w reku. Pisze tak zeby was na duchu utrzymac zebyscie nie mysleli ze w calym kraju jest taka kiszka :icon_rolleyes: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się "porobiło" z egzaminatorami. Według nowych przepisów egzaminator ma mieć wyższe wykształcenie. Część musiała odejść z parcy, bo tego wymogu nie spełnia. A zrobienie uprawnień trwa nawet 2 lata. Nie bardzo jest skąd brać egzaminatorów.............

 

A poza tym, to organizacja nie jest mocną stroną instytucji państwowych.....

 

Pozdrówka i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli egzaminator ma mieć tylko studia wyższe to ja uważam za głupote... moim zdaniem to powinien mieć jeszcze jakiś staż jako instruktor... ja, patrząc na egzaminatorów w Dąbrowie to widze, że są to panowie, którzy dorabiają do emerytury. Nie mają oni zapewne bladego pojęcia o technikach nauczania, a wymagają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co egzaminatorowi techniki nauczania. ona ma sprawdzic co potrafisz a nie nauczyc. W chwili egzaminu na nauke juz jest za pozno. Z tymi studiami to tez przegiecie jest moim zdaniem - po co to komu potrzebne. Spokojnie moim zdaniem wystarczy przejsc odpowiednie szkolenia w zakresie egzaminowanie i tyle. TO jak w ogloszeniach do pracy. Zatrudnie sprzatacza - wymaganie wyksztalcenie wyzsze, 3 jezyki obce, znajomosc obslugi komputera oraz kasy fiskalnej - po co to komu jesli ma tylko zamiatac.

 

Sory za off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...