Skocz do zawartości

zdławić GSX 1100 R


kichacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powitanko . akurat tak sie złożyło ze kolega bliski ma okazje do sprzedania , a mianowicie gixera 1100 z 89 r za niewielkie pieniądze . jest po lekkim szlifie i takie tam pierdoły . kumpel mi mówi ze pali w granicach 8 - 13 l na 100 km . i własnie to mnie przeraza i nie jest na moją kieszen i normalnie nie moge przebolec bo motor jest cudny - podpowiedział mi właśnie , ze zna dobrego człowieka który mi go troszke zdławi na dyszach w gaźniku . ten model miał 130 KM wiec jak bedzie 100 czy 90 KM to i tak lux bo jeżdze juz 8 latek motorkami (ale tymi prukawkami 50 -125ccm , raz sie udało dłuzej pośmigać 600 , dobrtze mi szło i kumplo mówi ze se poradze )

 

 

i moje pytanie brzmi - ile to będzie palić po takim zdławieniu , wiem ze takie banalne pytanie ale ucze sie i takie spray i paliwo gra u mnie dużą role - z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wydaje mi sie że trudno powiedziec jakie bedzie miał spalanie ,najlepiej zmienic te dysze i sprawdzić samemu, po drugie jesli masz poukładane w głowie to nie musisz go blokować ,jak bedziesz spokojnie jezdził to dużo palić nie powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze nie bedziesz go za bardzo krecil.przy spokojnej jezdzie bedzie utrzymywal dolna ggranice spalania.ja mam silnik taki jak ten gixer i pali mi od 5 w gore-wszystko w moich rekach.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit 1200 potrafi się zmieścić w 6 l przy emeryckiej jeździe. A to podobny silnik.

Tak więc, jak wyżej, jeżeli będziesz jeździł spokojnie...

Ale weź tu spokojnie jeździj, z takim silnikiem między nogami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 l na trasie to po prostu rozregulowane / zuzyte gazniki lub zuzyty silnik.

89r bedzie mial kilka innych rzeczy zuzytych oprocz gaznikow i moze byc niezla skarbonka, albo sprzetem do pokazywania kolegom bo jazda bedzie za trudna.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no niby tak - silniczek niczego sobie ;) ;) ale ja bardziej lubie wolniejsza jazde - jestem zwolennikiem turystyki - zeby zejśc do 6 l to tez trzeba mieć w rączce wyczucie tez CHYBA :)

 

Adam - to mój bardzo dobry przyjaciel , wątpie zeby mi chciał kit wcisnąć , chociaz koleś który nim jeździł lubił dawać na jednym kole . bo to jest street a wiadomo do czego to służy - do głaskania napewno nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli prawidlowa regulacja nie wplynie na zmniejszenie zuzycia paliwa ,to mysle ze to juz moto do remontu.a moze kumple wykorzystuja go do tego ,do czego jest ten model stworzony?i dlatego nie zchodza ponizej 8l/100.moze nie probowali nawet sprawdzic ile spali przy spokojnym eksploatowaniu....moze?

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu mniejszych dysz w gaznikach powinien ci dużo mniej palic poza tym mozesz jeszcze zmienic tylna zebatke na mniejsza to bedzie przy okreslonej predkosci chodzil na niższych obrotach. Bandit 1200 ma podobny silnik ale juz zupelnie inne gazniki i moc i dlatego pewnie mniej pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...