Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź tylne światło.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie świecą się tylne kierunki. Czy to może być przyczyna?

 

 

zdecydowanie. wymień i sprawdź bo jeżeli dwa razem przepaliły się to gdzieś jest zwarcie może jakaś woda albo złączki. jeżeli to tylko tył a przód działa to szukaj pod siodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Zaczęło sie nagle przy przyśpieszaniu z 3 na 4 coś zgrzytnęło , i wyrzucało 4bieg , na ostatnim ok. Dojechałem do domu ale zaczęło zgrzytać na innych biegach , które trzeba bylo zmieniać przy niższych obrotach tak aby płynnie wchodziły , nie da się przeciągać tak jak kiedyś.

Przez przypadek zauważyłem że na luzie gdy motor stoi pionowo lub jest przechylony w lewo to zgrzyta , natomiast jak przechylam w prawo to ustaje i można odkręcić manetkędo końca bez zgrzytów .

Nie mam pojęcia o co chodzi ?

PS.

Poszukuję tłumików do swojej Magny.

[email protected]

gg: 12747356

Edytowane przez slevy70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Zaczęło sie nagle przy przyśpieszaniu z 3 na 4 coś zgrzytnęło , i wyrzucało 4bieg , na ostatnim ok. Dojechałem do domu ale zaczęło zgrzytać na innych biegach , które trzeba bylo zmieniać przy niższych obrotach tak aby płynnie wchodziły , nie da się przeciągać tak jak kiedyś.

Przez przypadek zauważyłem że na luzie gdy motor stoi pionowo lub jest przechylony w lewo to zgrzyta , natomiast jak przechylam w prawo to ustaje i można odkręcić manetkędo końca bez zgrzytów .

Nie mam pojęcia o co chodzi ?

PS.

Poszukuję tłumików do swojej Magny.

[email protected]

gg: 12747356

 

 

bez rozłożenia silnika można tylko gdybać, przyczyn może być wiele. lepiej postawić i robić bo jazda pogorszy i powiększy straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie. wymień i sprawdź bo jeżeli dwa razem przepaliły się to gdzieś jest zwarcie może jakaś woda albo złączki. jeżeli to tylko tył a przód działa to szukaj pod siodłem.

Faktycznie przetarła się wiązka pod siedzeniem.Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaczynam na tym forum i jednocześnie zaczynam przygode z motocyklami. Nabyłem przy pomocy i doradztwie fachowca Hondę magma 750...piękna jak nie wiem co. Mam prośbę - jesli ktoś posiada albo wie gdzie znaleźć rzetelne dane a moze instrukcje obsługi będe wdzięczny. A może jakieś prywatne, praktyczne uwagi dotyczące modelu. Rocznik 94, poj. 748. w dowodzie - 58kW.

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz

www.chudzikj.republika.pl

jest dużo o tym motocyklu

aha Honda Magna , a nie Magma

Powodzenia :crossy:

Zapisz się na forum Hondy Shadow - warto :smile:

Dziękuję za link. Niestety nie znalazłem tam mojego egzemplarza:(.

ps

oczywiście magna...to literówka;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaczynam na tym forum i jednocześnie zaczynam przygode z motocyklami. Nabyłem przy pomocy i doradztwie fachowca Hondę magma 750...piękna jak nie wiem co. Mam prośbę - jesli ktoś posiada albo wie gdzie znaleźć rzetelne dane a moze instrukcje obsługi będe wdzięczny. A może jakieś prywatne, praktyczne uwagi dotyczące modelu. Rocznik 94, poj. 748. w dowodzie - 58kW.

pozdrawiam ;)

 

wejdź sobie i szukaj modelu w slect; http://www.cyclepartsnation.com/pages/part...nd/7/Honda.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...