Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A panowie nie doszukujcie się tak, tylko dbajcie, wymieniajcie na czas, a będzie git

dobrze mówi, polać mu !!! ^^ ja mam moto rok prawie (bez paru dni) i od wakacji chodzi perfekt praktycznie ^^ tylko jeden warring mam ale to szczegół ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie straszcie... :icon_rolleyes: ja się własnie z gurimem za łby wziąłem w innym wątku twierdząc że VFy sioę nie psują, a zwłaszcza rozrząd... :wink:

 

Witaj Browarny, VF-y faktycznie się nie psują, podobno były to motocykle używane przez kurierów w zachodniej europie. Ale rozrząd to chyba najsłabsze ogniwo.

 

pozdro

 

ps. Jak tam po borkach :icon_twisted:) oglądałeś fotki? Jeśli nie to zajrzyj do mojego picassa i do zaprzyjaźnionych galerii jest co oglądac :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zobaczyłem parę fotek i mam strach dalej oglądać... :icon_rolleyes:

 

Borki spoko, ale jazdy mi brakowało. Trzeba zmontować na wiosnę jakiś ciekawszy wyjazd. Chodzą mi po głowie tatry słowackie, pięęękne drogi i jest co ogl;ądać.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zobaczyłem parę fotek i mam strach dalej oglądać... :D

 

Borki spoko, ale jazdy mi brakowało. Trzeba zmontować na wiosnę jakiś ciekawszy wyjazd. Chodzą mi po głowie tatry słowackie, pięęękne drogi i jest co ogl;ądać.

 

Oglądaj, oglądaj :icon_mrgreen: Tak na marginesie szacun za odwagę :icon_question: :icon_razz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy w ostatnim czasie przy ruszaniu zdarzyło mi się to poare razy motocykl zgasł i puzniej nie mogłem zapalić go na rozrusznik (na popych zapalił)i pózniej odpalał bez problemu o co w tym chodzi gdzie szukać przyczyny?

szacun że go odpaliłeś na pycha ja mojego ledwo pcham na pusto :icon_mrgreen:

 

też tak miałem przeszło po tygodniu ciekawe co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemy z zapalaniem mam tylko po rozgrzaniu po np. 5 minutowym postoju, trzeba dłużej pokręcić i odpala. Browarny ma tak samo czyli to chyba "ten typ tak ma".

Takie cuś mi się jeszcze nie przytrafiło. Ale można stawiać na spadek napięcia. Gdy miałem aku padakę i gdy na szelki chciałem odpalić to fochy stroiła. Po zamontowaniu sprawnego aku wszystko było ok.

Sprawdź przewody między aku i rozrusznikiem i styki. Muszą być w nienagannym stanie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY AKUMULATOR NOWY I OD CZASU DO CZASU TAK MA ?

 

szacun że go odpaliłeś na pycha ja mojego ledwo pcham na pusto :D

 

też tak miałem przeszło po tygodniu ciekawe co to jest.

dOKŁADNIE U MNIE TEŻ CO JAKIŚ CZAS TO WYSKOCZY?

 

KOLEDZY AKUMULATOR NOWY I OD CZASU DO CZASU TAK MA ?

dOKŁADNIE U MNIE TEŻ CO JAKIŚ CZAS TO WYSKOCZY?

PANOWIE POSZUKUJE DO MAGNY 750 C 83 R wkład żarówki do lampy okragłej i plastyk ten co osłania przewody przy baku z lewej strony u góry może macie jakieś namiary?ps macie może namiary na jakiś sklep z częściami do takiej magny?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE POSZUKUJE DO MAGNY 750 C 83 R wkład żarówki do lampy okragłej i plastyk ten co osłania przewody przy baku z lewej strony u góry może macie jakieś namiary?ps macie może namiary na jakiś sklep z częściami do takiej magny?pozdrawiam

a nie lepsza magna z okrągłą lampą....?? chyba że ma być 100% oryginał :biggrin: ja u siebie mam okrągłą lampę i motocykl wygląda naprawdę pozytywnie

http://picasaweb.google.com/krzych.mz/MAGN...652436566925234

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepsza magna z okrągłą lampą....?? chyba że ma być 100% oryginał :biggrin: ja u siebie mam okrągłą lampę i motocykl wygląda naprawdę pozytywnie

http://picasaweb.google.com/krzych.mz/MAGN...652436566925234

No ja posiadam okrągłą ,tylko poszukuje wkładu żarówki do takiel lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...