Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety ja juz za ta tarcza biegam z miesiac i nawet wujek google nic nie poradzi :banghead: stawiam bronka temu kto znajdzie tarcze do mojego moto, i niestety obawiam sie ze to piwko bede musial wypic sam z zalu ze nikt nie znalazl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja juz za ta tarcza biegam z miesiac i nawet wujek google nic nie poradzi :banghead: stawiam bronka temu kto znajdzie tarcze do mojego moto, i niestety obawiam sie ze to piwko bede musial wypic sam z zalu ze nikt nie znalazl :)

 

Podaj mi konkretne dane czyli typ rocznik nr ramy i silnika - spróbuje coś znaleźć ;) i spoko powoli cierpliwości sam czekam 3 tydzień na łożyska i simering do tylnego koła - powoli coś znajdziemy :cool: A gościu z linka co Ci podałem ma firmę przeszukaj posty to tam gdzieś jest i może już nie zagląda na forum ale z firmy coś odpisze.

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Magna#1984.E2.80.931985_V30_.28VF500C.29 Tutaj masz link o moim moto Honda VF500c a czasami jest podpisany - Honda magna V30 . Ja mam rocznik 85 a numer vin to JH2PC1304FM106239. Dzieki za odp. i czekam na jakies info a ja dalej zabieram sie za poszukiwania :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia....30_.28VF500C.29 Tutaj masz link o moim moto Honda VF500c a czasami jest podpisany - Honda magna V30 . Ja mam rocznik 85 a numer vin to JH2PC1304FM106239. Dzieki za odp. i czekam na jakies info a ja dalej zabieram sie za poszukiwania :biggrin:

 

Wysłałem zapytania i teraz zostaje tylko czekać - ale powiem Ci, że wielu speców których znam odradzają dorabianie tarczy straszą tragedią.

Jak coś dostanę konkretnego to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info to czekam dalej z niecierpliwością. Dodam tylko ze pisalem do hondy czy maja cos takiego to odpisali ze mi zrobia " czas oczekiwania 7 dni - koszt 990 zl '' paranoja jakas :banghead: pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znajduje mi po twoim vinie ale ogolnie w 85 mogły być dwa numery tarcz.

1. 45251kw9970 taka sama jak m.in w vt700 i vt500 cb500 z lat 83-86 nowa oryginał ponad 800zł.

2. 45251mf5000. już nie robiony. zastąpiony przez ten wyżej.

 

jak masz możliwość to porównaj bo w ładnym stanie do shadowki kupisz za 100zł.

 

pozdrawiam

peery

Edytowane przez peery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info to czekam dalej z niecierpliwością. Dodam tylko ze pisalem do hondy czy maja cos takiego to odpisali ze mi zrobia " czas oczekiwania 7 dni - koszt 990 zl '' paranoja jakas :banghead: pozdrawiam :)

 

Teraz przynajmniej wiesz dlaczego WSK 175 nie miała tarczy hamulcowej :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przynajmniej wiesz dlaczego WSK 175 nie miała tarczy hamulcowej :biggrin:

Hehehe dobre :biggrin: juz jest jakis plus z tego calego szukania :cool:

 

niestety nie znajduje mi po twoim vinie ale ogolnie w 85 mogły być dwa numery tarcz.

1. 45251kw9970 taka sama jak m.in w vt700 i vt500 cb500 z lat 83-86 nowa oryginał ponad 800zł.

2. 45251mf5000. już nie robiony. zastąpiony przez ten wyżej.

 

jak masz możliwość to porównaj bo w ładnym stanie do shadowki kupisz za 100zł.

 

pozdrawiam

peery

Kurcze to lipa no niestety z tym porownywaniem to chyba bede musial poczekac do Old timer bazar'u i tam poszukac i poprzymiezac ale dziki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to lipa no niestety z tym porownywaniem to chyba bede musial poczekac do Old timer bazar'u i tam poszukac i poprzymiezac ale dziki za info :)

 

jak masz możliwość to zrób zdjęcie i nanieś wymiary, spróbuje sprawdzić z tymi co mam w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info to czekam dalej z niecierpliwością. Dodam tylko ze pisalem do hondy czy maja cos takiego to odpisali ze mi zrobia " czas oczekiwania 7 dni - koszt 990 zl '' paranoja jakas :banghead: pozdrawiam :)

 

Na razie dostałem taką odp szału nie ma czekam na resztę

 

Witam,

nowa oryginalna tarcza kosztuje 999zł. Z zamiennika nie ma lub nie jest skatalogowana. W załączniku przesyłam listę do wpisania wymiarów jeżeli miał bym poszukać z zamiennika ale przypuszczam, że będzie w podobnej cenie.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

TATAserwis - MOTOCYKLE

 

toplb.png

Edytowane przez poolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...