Skocz do zawartości

Posiadacze Hondy Magna razem ( Honda VF 750 , VF750 )


Mr.DiPi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdziłem wszystko ! ciekawe zjawisko LYSY76 I reszta poradzcie ,na dwoch przednich garach jak zapale jest iskra po dodaniu gazu zanika i to by była ta usterka !cewki sprawdziłem są sprawne pozostaje? PANOWIE KOLEDZY POSZUKUJE MODUłU DO MAGNY VF 750 C I STEROWNIKóW DAJCIE INFO CO I JAK?

Edytowane przez gacu76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, przerabiałem temat modułów niedawno (chyba nawet w tym temacie pisałem)

Daj do regeneracji, są firmy ktre się tym zajmują. Używek nie kupuj bo pewnie też padną ze starości.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisówkę mam haynes. Swojego czasu klasa miała w swojej ofercie (ten baner u góry strony :eek: )

A jak sprawdziłeś cewki to jaki był opór na uzwojeniu pierwotnym i wtórnym? Zamieniałeś je miejscami?

Co do impulsatorów to opór pomiędzy biało-żółtym a żółtym przewodem (cyl 1-3) winien wynosić 480 ohm (+/-

10%). Sprawdź też czy przewody od impulsatorów są całe, bo przyczyna może być bardziej prozaiczna :icon_rolleyes: . A tymczasem :bigrazz: a potem :D

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisówkę mam haynes. Swojego czasu klasa miała w swojej ofercie (ten baner u góry strony :cool: )

A jak sprawdziłeś cewki to jaki był opór na uzwojeniu pierwotnym i wtórnym? Zamieniałeś je miejscami?

Co do impulsatorów to opór pomiędzy biało-żółtym a żółtym przewodem (cyl 1-3) winien wynosić 480 ohm (+/-

10%). Sprawdź też czy przewody od impulsatorów są całe, bo przyczyna może być bardziej prozaiczna :biggrin: . A tymczasem :crossy: a potem :biggrin:

witaj tak zamienialismy miejscami,opur mierzył elektryk jest ok,centralnie na 2 i 4 garku w miare dodawania gazu gaśnie iskra?

 

witaj tak zamienialismy miejscami,opur mierzył elektryk jest ok,centralnie na 2 i 4 garku w miare dodawania gazu gaśnie iskra?

TAK SPRAWDZIłEM OPUR NA PODANYCH PRZEWODACH JEST OK!PADł JEDEN MODUł!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na zmiany i sprzedaje moją małą...

Bez fałszywej skromności musze powiedzieć ze niespotkałem sie z magną 1100 w tak dobrym stanie.

http://www.allegro.pl/item428222584_honda_...a_zarejstr.html

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przejedziesz się jednym i drugim to napewno wybierzesz japonie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie MAGNA ma swój niepowtarzalny urok!!!

 

Dokładnie magna to 2 w jednym klasycznie wyglądający motocykl a zarazem bestia wykonana perfekcyjnie z najlepszych materjałów,nie tak jak teraz najtanszym kosztem...

mnie juz poprostu przestala bawic ostra jazda a itak magna 1100 jak dlamnie za mocna i niewykozystalem nigdy tych wszystkich koni,powiem nawet ze uwazam to za niemozliwe,bo wydaje mi sie ze gdyby ktos chcial pojechac tym motorem na maxa to moglo by sie to zle skonczyc..

zdecydowanie odradzam ten sprzęt początkującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na VF 500 przesiadłem się z ETZ150 i naprawdę miałem respect do tego motocykla przez pierwszy miesiąc tzn. moc 65 koni wydawała mi się ogromna, ale za to jest bardzo fajnie dawkowana tak do 5000 tyś nuda, 5-7 coś się zaczyna dziać, a prawdziwego kopa dostaje 7-12tys, w sumie do zwykłej jazdy nie trzeba przekracza 5 tys, auta i tak zostają w tyle. teraz po paru miesiącach jeżdżenia okres "odkręcania" mi przeszedł :icon_mrgreen:

jeśli chodzi o 500 to mogę polecić go młodym, tylko trzeba pamięta że to ma prawie 25 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...