Skocz do zawartości

Czy jadąc gubicie śruby i inne elementy ?


DonMariano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szlag mnie dzisiaj trafia, bo na przejażdżce zgubiłem śrubę od piasty przedniego koła i jakiś element od osłony filtra paliwa. Pochwalcie się koledzy, co Wam się zdarzyło zgubić...pozdrawiam, oj pogoniłem dzisiaj kucyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas jazdy zdąrzyłem dużo rzeczy zgubić :biggrin:

najpeirw odleciał podnurzek

potem śrubki

przednia lampa

tylnia lampa (wpadła do koło i sie zmieliła troche)

błotnik przedni

 

ale wszystko znalazłem oprócz tylniej lampy bo nie było czego szukać :clap:

 

w motorynce to tylko śrubki zgubiłem i olej z silnika :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie tak dawno temu zgubilem w czasie jazdy srobe rozporowa od dzwigni zmiany biegow. Jade sobie jade a tu nagle nie moge zmieniac biegow. Szukalem na odcinku ok 200 metrow chyba ze 2 godziny w upale az w koncu pomogl mi pan na rowerze ktory srobke znalazl. :biggrin: :clap: A odleciala bo nie dokrecilem dobrze... nauczka.

 

Niedawno tez, w ciagu tygodnia zgubilem obie zaslepki otworow w ramie (mocowanie wachacza). Ale nie wiem, moze ktos mi je wydlubal na postoju :clap:

Edytowane przez rzoov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe komicznie musi wyglądać jak jedzie sobie motor i nagle mu odpada lampa<lol>.

Mi osobiście nigdy nic nieodpadło ale mojemu ojcu odpadły najpierd na jednej trasie jeden kufer(avina) a za 2 tyg na tej samej trasie 2, obydwa nieznalezione bo nawet niewiemy kiedy odpadły.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zgubiłem kiedys pasażera.!!!!!!!!! Tak sie chłopak zląkł , że postanowił zeskoczyc w czasie jazdy. Wylądował na kolanach i na dłoniach w pozycji na PIESKA :biggrin::):clap::): Przeląkł się kosmicznego przyspieszenie ETZ 250 ):clap:::lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgubiłem tablicę rejestracyjną w drodze z Nieporętu na Wawę... Niestety nie znalazłem.. 100 zł i czekanie tydzień na nową :clap:

 

BTW, jestem ciekaw jaki macie patent żeby to cholerstwo zostało na swoim miejscu ? Gumowe podkładki ? Sprężynowe ? Bo inaczej to jestem gotów teraz przywiązać dodatkową linką stalową :biggrin:

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakoś szczęśliwie nic nie gubię(jeśli chodzi o części motocykla) :biggrin:

Patent na nieodpadająca tablicę jest bardzo prosty, trzeba nabyć samoblokujące nakrętki.

(to taka nakrętka z plastikową wkładką) Nie odkręci się z pewnoscią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakoś szczęśliwie nic nie gubię(jeśli chodzi o części motocykla) :biggrin:

Patent na nieodpadająca tablicę jest bardzo prosty, trzeba nabyć samoblokujące nakrętki.

(to taka nakrętka z plastikową wkładką) Nie odkręci się z pewnoscią.

Pozdrawiam

 

Witam! Prosty sposób aby nie pogubić śrubek i części nimi przykręconych jest, sprawdzanie ich po każdej jeździe podczas mycia motocykla. W swojej motocyklowej historii nie miałam okazji pogubić cześci motocykla. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgubiłem tylko jedną śrubę od mocowania tylnego błotnika. Dało się długo jeździć bez niej ale w końcu kupiłem i zakręciłem, natomiast mojemu kumplowi w SHL-ce odpadły na trasie dwie śruby mocujące silnik.

Dobrze, że parę kilometrów dalej był sklep ,,żelazny" i udało się to jakoś poskręcać bo silnik dosłownie wisiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...