Skocz do zawartości

Tor Poznań


mikitl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeśli to co sie dzialo w Poznaniu to byl przelotny deszcz to ja juz nic nie rozumiem!!!! no ale jedno wiem ---> w srode kupuje ubranko przeciw - deszczowe ,bo teraz pije herbatke z cytrynka i modle sie zeby nie byc chora :biggrin:

Ogolnie weekend srednio udany, ale ,,Bieda-Position,, (dla wtajemniczonych) uratowała nas przed totalnym zmoknieciem :biggrin: Szacun dla konstruktorów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli to co sie dzialo w Poznaniu to byl przelotny deszcz to ja juz nic nie rozumiem!!!! no ale jedno wiem ---> w srode kupuje ubranko przeciw - deszczowe ,bo teraz pije herbatke z cytrynka i modle sie zeby nie byc chora :biggrin:

Ogolnie weekend srednio udany, ale ,,Bieda-Position,, (dla wtajemniczonych) uratowała nas przed totalnym zmoknieciem :biggrin: Szacun dla konstruktorów :crossy:

 

Witam! Kasiu wielki szacunek dla Ciebie za wytrwałość. Takie historie się miło wspmina. Pamiętaj że : " To co nas nie zabije to nas wzmocni ". W najbliższą niedzielę też coś jest organizowane. Myślę pojechać, ale dokładniej, to dopiero pod koniec tygodnia dam znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sa jacys chetni na trening w najblizszy poniedzialek ?? Wyjazd ze sz-na ok 11 , powrot ok 20-21. Warunkiem jest oczywiscie gwarancja dobrej pogody a nie takie bagno jak bylo w ubiegly weekend :biggrin:

Ja niestety pracuję. :P ale jakiś wrześniowy poniedziałek z chęcią bym zaliczył.

No i szacun dla was za ostatni wekend, pomimo kijowej pogody wyjazd uważam za udany....... tyle że sam poczułem się niespełniony.

 

No i największy RESPEKT dla Kasi :icon_twisted: :buttrock: :biggrin:

No i kij w oko tym gościom co pocieli dobre opony. :buttrock: :icon_mrgreen: :icon_eek:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij z pogoda , jak dla mnie to wielkie doswiadczenie. Sami przyznacie ze jazda z takimi predkosciami po mokrym to niezwykle zjawisko.

Taki pokaz daje do myślenia. Respekcik dla całej ekipy :icon_twisted:

Edytowane przez PAWULONIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend sie nie skusiłem. Ale w poniedziałek się wybrałem... i oczywiscie też zmokłem! :icon_twisted:

 

W Szczecinie piękna pogoda, w Gorzowie to samo, przed Poznaniem był mokry asfalt, nie padało.

Wjechałem na tor, był trochę mokry ale dawał pewna nadzieję, niestety po 15 min. nadzieja prysła.

Może następnym razem...

 

Jeden z dziadków-organizatorów powiedział mi, że na wtorkowe treninigi dla zawodników z licencjami przyjeżdza mało ludzi, więc bez licencji tez wpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeśli to co sie dzialo w Poznaniu to byl przelotny deszcz to ja juz nic nie rozumiem!!!!

 

 

Bo widocznie nie znasz definicji deszczu przelotnego :P

Deszcz przelotny - to taki deszcz na którym przelatuje cały dzień :crossy:

 

To chyba wszystko wyjaśnia co?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :biggrin:

 

Własnie wróciłem z Poznania.W sobote 12-nastego jak dojechaliśmy była piękna słoneczna pogoda na początku nie mogłem tak odrazu wsiąść na motocykl i pośmigać na torze :icon_razz: tyle ganiania i tyle załawiania że głowa mała. Najpierw badania lekarskie potem jakaś głupia pieczątka z biura potem badania techniczne motocykla i kasku. Niechcieli mnie z początku dopuścić do wyścigów bo przednie koło musi być rozmiaru 17 cali ja miałem 21 cali ale dobrzy organizatorzy przymkneli na wszystko oko. No i wreszcie pojawiłem sie o 17:30 :icon_razz: na pierwszym biegu kwalfikacyjnym :biggrin: :crossy: lekkie zdenerwowanie i ruszyłem. Hehehe moja "kawka" świetnie się spisywała ale moi przeciwnicy to inna historia: RM 450F oraz WR 450F a ja na moim biednym KDX 250 że tak powiem byłem rodzynkiem jako jedyny miałem dwusuwa ale ostatni nie byłem, miałem przedostatni czas także byłem 13-sty (pechowe miejsce) no ale cóż ja AMATOR. W niedziele też 13-ego już padało tor był cały mokry o 9:30 miałem drugą serie wyścigu kwalfikacyjnego oczywiście wystarowałem :crossy: . Zrobiłem cztery okrążenia no i "BĘC" na jednym z łuków za bardzo sie pochyliłem i wyciąłem szlifa (nie groźnego małe otarcia) wstałem dobiegłem do motorka i zjechałem do DEPO (BOX'u) skończyłem wyścig z obolałym lewym łokciem, kilkoma rysami na kombinezonie i porysowanym motorku. :) Tor był super, wszytsko było super dla mnie nowe doświadczenia, jestem bardzo zadowolony z tego wypadu ale jednak stwierdziłem że wole tor crossowy w nowogardzie to jest to co mnie interesuje.

 

;) POZDROWIENIA DLA HALLO SZCZECIN!! :P

 

 

MAŁA POMYŁKA TO PISAŁEM JA MARCIN88

Edytowane przez NEVRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wycieczka do POZNANIA była super!! Ale pod koniec pogoda nie dopisywała. Niektórzy bardzo popisowo sie wywracali przy prędkości 15Km/h gleba na w terenie a na asfalcie nie mieli sobie równych. Quady piękne "bączki" robiły :icon_razz: :icon_razz:

Edytowane przez Marcin88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wycieczka do POZNANIA była super!! Ale pod koniec pogoda nie dopisywała. Niektórzy bardzo popisowo sie wywracali przy prędkości 15Km/h gleba na w terenie a na asfalcie nie mieli sobie równych. Quady piękne "bączki" robiły :D :clap:

 

JESTEM SYNU Z CIEBIE DUMNA :cool: :smile: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem znów się wybieramy - na poniedziałek 28.08 proponuje wstepnie. Wlasnie jestem w fazie kupowania sprzeta na Tor - zobaczymy co z tego wyjdzie :D

 

Chetni na poniedzialek 28. proszeni sa o stawienie sie w tym temacie. Warunkiem uczestnictwa jest wazny Paszport Polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wycieczka do POZNANIA była super!!

czym skorupka za młodu...

tak trzymaj :clap:

 

Niebawem znów się wybieramy - na poniedziałek 28.08 proponuje wstepnie. Wlasnie jestem w fazie kupowania sprzeta na Tor - zobaczymy co z tego wyjdzie :cool:

jak najbardziej za!

jesli opony po grandysach bedą jeszcze nadawały się do jazdy, zostanę do poniedziałku :D

 

Chetni na poniedzialek 28. proszeni sa o stawienie sie w tym temacie.

Obecny :crossy: (standard warunek=brak deszczu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tyz jade Mikolaju, wracam w niedziele wiec w pon. moge jechac. oczywiscie jak pogoda na 100% bedzie odpowiednia, bo drugi raz jechac po to by zjesc pizze w Capri przy torze (co mialo dwa tyg temu miejsce) to troszki drogo ;) mam nadzieje ze gleby nie zalicze :( i mnie nie staranujecie swymi wielkimi maszynkami!

Edytowane przez need4speedgirl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...