Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

He he a czy bede mogla dostapic ponownego zaszczytu przechylenia izolatorka jako pierwsza????? :crossy: Tak jak za ,,starych" dobrych wroclawskich czasow? :crossy: Obiecuje, ze tym razem rowniez bedzie ,,z kolnierzykiem" :biggrin: To jak Panie Krasnal??? :crossy:

Spoko spoko, na wszystko przyjdzie czas. Muszę z brodą pogadać o nowym izolatorze bo jeden gdzieś już przesiałem na melinie u Pasterniaków we Wrocku ;)

Tylko nie wiem co z Absyntem bo ostatnio u nas króluje wiśniówka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ważne

 

Ustalenia dzisiejsze z Kierownikiem

 

Cena 90 zeta za domek + 1zet za osobę cena zosatje taka jakabyła na początku

 

Wynegocjowałem Za darmo ognisko W PIĄTEK I SOBOTĘ he. Czyli pierwotnie ognisko sobotenie (za 200 zeta) mam za darmo + piatkowe za darmo.Może to niewiele ale zawsze.

 

Domki maja lodówki czajniki i inne ,,klimatyzacje" Jednak jest mozliwość śniadanka w ośrodku i sa restaracje czynne. zaplecze do papu jest ....

 

w 25 wrzesnia podaje skład domków i ilość osób. Zapisy na domki i skład domków podajecie Adamowi a liste ja przesyłam do Borek i na tej podstawie sie meldujecie.. i rozliczacie

 

ZALICZKI---- chca zaliczek,, trudno ..... nie będą ryzykować ja zapowiedziałem koło 100 ludzi....

trzeba bedzie im zaliczkę wysłać . Ustaliłem ze na chwilę obeca im zaliczkę prześle, wartość bedzie wiadoma po końcowym ustaleniu listy z domkami,.czyli 25 wrzesnia bedzie mało czasu do weekendu zebyście mi zaliczki poprzysyłali na konto a ja na borki.. Mogę się poświecic i załozyć za was. część kasy, potem odebrać może to być małe zamieszanie i tego się obawiam ( żeby to nie był mój najdrozszy zlot) :biggrin: Ale mam nadzieje że bedzie dobrze także zaliczki i wartość zaliczek bedzie widoma po 25 września.

 

Także co więcej ..chyba wsjo robicie u Adama liste i sprwdzajcie stan listy .. mam nadzieje ze impreza bedzie przednia. ( inna wersja nie wchodzi w gre)

 

p.s.

Jakieś propozycje itp. na forum lub na PW.

 

p.s.2

Ja w ten weekend zaczne opracowywać trase na sobotę przejazdu. i zapodam ją na forum do waszego wglądu. Mam nadzieje że się bedzie podobała i bedzie ogólna akceptacja... tak jak pisałem koscioły bunkry . asfalcik z winklami to jeszcze dogramy

bede potrzebował z 3 lub 4 organizatorów to pilnowania peletony tzn blokowania drogi ;) i trzymania szyku jazdy.. to jeszcze dogramy .

 

Zapowiada sie chyba dobrze?

 

 

 

AAA Adam na liste domku .. Wpisz Doktora dla niego cały domek jest teraz zagramanica i nie ma kompa pod reką dla niego cały domek albo 2 lub 4 osoby jeszcze nei wiadomo ale domek cały dla niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Takie info organizacyjne z mojej strony.

 

Osoby z listy proszę o sprężanie się z dobieraniem składów, bo wbrew pozorom czasu jest niewiele.

 

Po drugie, czy ktos ma ochote przygarnąć 17-letniego włóczykija/abstynenta na noc piątek/sobota??

 

Po trzecie, osoby które chcą jeszcze kogoś do swojego domku, niech napiszą, a ja zaznaczę w których domkach są jeszcze wolne miejsca.

 

Po czwarte, czy ktoś tnie przez Koluszki i ma ochote na plecak przez te 40 km? Oczywiście dorzuce się do paliwa, czy stawiam browarka, zależy od zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, na wszystko przyjdzie czas. Muszę z brodą pogadać o nowym izolatorze bo jeden gdzieś już przesiałem na melinie u Pasterniaków we Wrocku :biggrin:

Tylko nie wiem co z Absyntem bo ostatnio u nas króluje wiśniówka ;)

Jeśli dobra wiśniówka , :P 50 volt to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ważne

ZALICZKI---- chca zaliczek,, trudno ..... nie będą ryzykować ja zapowiedziałem koło 100 ludzi....

trzeba bedzie im zaliczkę wysłać . Ustaliłem ze na chwilę obeca im zaliczkę prześle, wartość bedzie wiadoma po końcowym ustaleniu listy z domkami,.czyli 25 wrzesnia bedzie mało czasu do weekendu zebyście mi zaliczki poprzysyłali na konto a ja na borki.. Mogę się poświecic i załozyć za was. część kasy, potem odebrać może to być małe zamieszanie i tego się obawiam ( żeby to nie był mój najdrozszy zlot) :biggrin:

Tego sie lepiej nie podejmuj-dobrze Ci radze, bo pozniej o kase mozesz sie prosic do konca zycia i dupa z tego bedzie. Podpowiada mi to doswiadczenie ;)

Niech sie ludzie sprezaja i przysylaja kase, bo poznej bedzie wieeeelkie zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie Nowy, lepiej od razu przelewy, bo potem zamiast w piątek imprezować będziemy windykacje robić... :biggrin:

 

Kurfffa co z tym sprzętem grającym? Jedzie ktoś puszką?

Przecież nie będę Dżemu na grzebieniu grał...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowiutki,

 

Nieźle zarządzasz!

 

Skiuz me , brakuje tylko konktretu : ile ta zaliczka i na jakie konto ?

Mała rada : myślę, iż w przelewie trzeba zaznaczać nick z forum. Po nazwisku trudno Ci będzie się połapać , kto płaci.

 

Pa,pa,

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile zaliczka i na jakie konto będzie podane po 25 września i trzeba będzie sprężyć poślady. Chociaż szczerze mówiąc przydałoby się wcześniej wpłacić, żeby potem nie było, że ktoś wysłał pocztą i dojdzie po zlocie czy innych cudów na kiju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale no zawsze jest ale -gdyby jeszcze jakąś panienkę z rurą. :biggrin:

Chyba wydechowa ;)

 

Browarny! Juz chyba Dziadyga sie zadeklarowal, ze moze zabrac jakis sprzet do siebie do samochodu, tylko ktos mu go musi dostarczyc

Beata dobrze mowi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E NOWY spisałeś się negocjacje przeprowadziłeś na medal.Ale no zawsze jest ale -gdyby jeszcze jakąś panienkę z rurą. :biggrin:

 

Transwestyte? eee no Nie przesadzajmy...

 

 

Tego sie lepiej nie podejmuj-dobrze Ci radze, bo pozniej o kase mozesz sie prosic do konca zycia i dupa z tego bedzie. Podpowiada mi to doswiadczenie :P

Niech sie ludzie sprezaja i przysylaja kase, bo poznej bedzie wieeeelkie zamieszanie

 

Własnie jak zawsze Adu ma racje ;) Zaraz dzwonie do ośrodka i ustale że przelewy bedą Imienne..

 

Także musimy ustalić że w tytule domku obok nica TRZEBA PODAĆ IMIE I NAZWISKO a tytułem np. ,, ZLOT MOTOCYKLOWY" niech oni maja zamieszanie i niech dopiluja przelewów .

 

Poczekajcie jeszcze z tymi przelewami ja sie dowiem po ile za domek robić przelewu i konto oczywisćie..

 

dodane godzina 15

 

Co ustaliłem z Kierownikiem

 

Konto:

Bank PEKAO SA I O/Tomaszów Maz.

50 1240 3145 1111 0000 2778 9179

Jesteśmy płatnikiem VAT

 

Uwaga wpłacamy za domek zaliczkę 90 złotych...

 

tytułem : Zlot motocyklowy

 

Wpłacający IMIE I NAZWISKO

 

 

i podać adamowi swoej dane personalne czyli imie i nazwisko zebym miła liste ,,uzbrojoną " w nici i nazwiska łatwiej bedzie stwierdzić kto wpłacił kasiore..

 

Ja jeszcze sie dowiem o zespół muzuczny grający dobra muzyke rokową może na sobote sobie zespół załatwimy?

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...