Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy dojadą indywidualnie i niewykluczone, że indywidualnie zorganizują sobie hałsa. Tak czy inaczej bedzie im potrzebna drobna pomoc więc skoro nie ma nikogo przeciw to dajemy sygnał żeby wpadali :icon_mrgreen:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch niezrzeszonych motocyklistów - aczkolwiek znanych co poniektórym Forumowiczom - pyta, czy mogą wbić się na nasz zlot. Tak więc, jeżeli istnieje taka możliwość, to:

Brudek x 1

Yuby x 1

Tych panów to ja znam ;) Zgadzam się :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen koledzy sie z kims na domek zrzucą, czy dopisać ich do domku w którym ty zimujesz?

A zmieszczą się (normalnie, nie na siłę) w domku, w którym zakwaterowani jesteśmy: Aśka, Dziadu, Greedo i ja? :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAM-ORGANIZACYJNE- Małe zmiany - domek nr 11 Pierwoszow X1 i dopisz KRASNAL X2.

 

 

 

Pierwoszów no szacun. Miło, że powoli ale jednak ekipa wrocławska i dolnośląska rośnie :( Tym razem Mości Panie kielicha trzeba będzie walnąć. Krasnal też ! Szykuj Krasnal Absyntha i izolator :buttrock:

 

 

 

Zaraz, zaraz... a co z Nowym 011 ??? Umknął Twej uwadze Adamie ? Domki rezerwuje, negocjuje ceny, mota i kręci i zapomniał o sobie ? Nowy011 jakby co to masz u mnie miejscówkę. U MarianKa w łóżku. MarianKa jeszcze nie wie, ale się ucieszy. Zawsze się cieszy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mi sie w ogole listy nie opłaca prowadzić, ważne są tylko składy na domki.

A Nowy011 to może i nie przyjeżdża :buttrock: Nowego nie musze dopisywać, bo i tak zanim lista trafi do Borek to przechodzi przez jego ręce, więc będzie miał okazję sie dopisać gdzie chce. To będzie taka niespodzianka zlotowa :] Otwierasz swój śpiwór, a tam Nowy :]

 

PS. Patrzcie na mój licznik :flesje: Do piekłaaaaaaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tzn. dla mnie na chwilę obecną nie rezerwujcie miesjca wrazie czego dopiszę sie do kogos albo wezme domek. Dzisaj zas kierownika nie zastałem mam dzwonic jutro także swieże info będe miał na Poniedziałek..

 

Także już nie bawem bedziemy wiedziec wiecej co i po ile..i jakie formy rozliczeń z Ośrodkiem to wszysto ustale i dam znaka.

 

Co do Borek moje plany ostatnio ulegają pewnym zawirowanią ijeszcze na 100% nie wiem czy przyjade. może wpadne na cały dzien w sobotę i zawine narte do Wawki wieczorkim. Ale tak to czasem sprawy się komplikują.

 

A przyajde zebyy pokierowac trasa nad która kombinuje troche ale juz jest jakiś zarys 0 kosciołek z XIII w. klasztor . bunkier, Hubal. przerwa na koryto w Spale. itp.. tylko dajcie mi znać czy w ogóle bedzie ktos chetny do jazdy czy nie? także na sobotę można wyskoczyć posmigac po winkach..i troszkę pozwiedzać..

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tzn. dla mnie na chwilę obecną nie rezerwujcie miesjca wrazie czego dopiszę sie do kogos albo wezme domek. Dzisaj zas kierownika nie zastałem mam dzwonic jutro także swieże info będe miał na Poniedziałek..

 

Także już nie bawem bedziemy wiedziec wiecej co i po ile..i jakie formy rozliczeń z Ośrodkiem to wszysto ustale i dam znaka.

 

Co do Borek moje plany ostatnio ulegają pewnym zawirowanią ijeszcze na 100% nie wiem czy przyjade. może wpadne na cały dzien w sobotę i zawine narte do Wawki wieczorkim. Ale tak to czasem sprawy się komplikują.

 

A przyajde zebyy pokierowac trasa nad która kombinuje troche ale juz jest jakiś zarys 0 kosciołek z XIII w. klasztor . bunkier, Hubal. przerwa na koryto w Spale. itp.. tylko dajcie mi znać czy w ogóle bedzie ktos chetny do jazdy czy nie? także na sobotę można wyskoczyć posmigac po winkach..i troszkę pozwiedzać..

Myslę że trzeba będzie trochę od baru odejść by wątroba odsapnęła.A najepiej to zrobi, jak trochę się przejedziemy. :buttrock: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuj Krasnal Absyntha i izolator :(

He he a czy bede mogla dostapic ponownego zaszczytu przechylenia izolatorka jako pierwsza????? :P Tak jak za ,,starych" dobrych wroclawskich czasow? :flesje: Obiecuje, ze tym razem rowniez bedzie ,,z kolnierzykiem" :buttrock: To jak Panie Krasnal??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...