Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie jestem na bieżąco.

 

Beatka zadbała o domek - dzięki, ale mieliśmy w planie przyjazd z potomstwem. Czy będą jakieś bobasy? Możemy w ciągu dnia założyć w domku przedszkole.

W sumie to kolegę do zabawy w piaskownicy już mają. Waldi, weź łopatkę, Arturek weźmie wiaderko.

Nowy - wycieczka już mi się podoba!!! I tego najbardziej doczekać się nie mogę. Pić nie będę, bo matka musi mieć odpowiedni wizerunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przez weekend czyli w niedziele dopracować przelot..

 

Ale jak to bywa..

 

w Sobote wylot z Wawki (400 km) na obiad gdzies tam w okolice Białegostoku..

 

No i opczywiscie impreza po powrocie.. na która sie raczej nie szykowałem ale i tak wyladowałem hehehe na niej

 

 

no dopiero w niedziel o 20 teraz jestem w domu

 

Postaram si eprzynajmniej jakis zarys traski przygotowac co by ludzie cos wiedzieli..

 

 

pozdrooo

 

 

 

UWAGA

 

Lista z Forum została wysłana do recepcji w Borkach

 

Ci co wpłacili juz przelewy . są umieszczeni na liscie. ale wrazie co prosze zabrać z soba potwierdzenia przelewów.

 

Ci co nie wpłacili nie jadą ... :P żart nie róbcie już przelewów na miejscu się rozliczycie..

Lista wysłana jest z Ksywami i nazwiskami osób które dokonały wpłat,,

 

 

w piatek i sobote ognisko

W sobote lecimy przewietrzyć się godzina startu o 13 . powrót hmmm gdzies tak na 18 ..

trasa jeszcze musze ja dopracowac i podam wiecej na forum..

 

 

Jedziemy wszyscy spokojnie i nie spieszymy sie nie potrzebnie

Widzimy sie na miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej coś było chyba wspominane, że będzie możliwość skorzystania ze stołówki czyli koryto na miejscu. Czy to aktualne czy trzeba wlec żarcie ze sobą? Oprócz napojów wyskokowych i padliny na ogniska, oczywiście.

z góry :icon_mrgreen: za info i pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym roku chyba jednak odpuszcze Borki

Szkoda .... ciekawy jestem czy to przez to ze ja jade i nie widzisz sensu abysmy sie dublowali czy raczej chroniczny brak czasu

 

Co do zarcia - jesli bedziemy nad jeziorem w lesie to chyba warto kupic w Tomaszowie jakas padline i korzystac z grila wlasnej roboty - jedzenie na stolowce - to przeciez mamy w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zarcia - jesli bedziemy nad jeziorem w lesie to chyba warto kupic w Tomaszowie jakas padline i korzystac z grila wlasnej roboty - jedzenie na stolowce - to przeciez mamy w domu...

Miachał nie zapomnij że bedzie sporo geriatryków Z EKG- którzy ,,wymagają" z racji wieku lekkich dogodnosci....

Zakładam że jak byli w twoim moim wieku to już wtedy mieli na koncie : wypita wanne gołdy i nie jedną ,,konserwe turystyczną " na koncie.. troche luksusu się im należy... :) Także tak jak już ustaliłem z kierownikiem

1- nie ma ogólnego posilania sie na stołówkach (czyt. zorganizowanego i zapłaconego)

2-sniadania kupujemy w cenie indywidualnie jeżeli chcemy...

 

proste? najlepsze rozwiazanie... kto chce to je hehe

 

Pozatym kierownik ma przygotować sie odpowiednio dla nas , żeby si eni eokazało że zbraknie padliny i innych plesniaków...

 

Do zobaczenia w Piatek..

 

Ja raczej bedę koło 20-21 wczesniej nie dam rady.....nie spalcie całego drzewa( w tym domków) na opał niech tez troche posiedze przy ognisku.. :icon_rolleyes:

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. nowy011 - :icon_question: . Nie tylko EKG powinno być zadowolone :icon_arrow:.

Jak słusznie zauważono, w takim wieku ma się na ogół bogatą historię spożycia, skłonności do luksusu :) i trochę lenistwa w sobie :buttrock:. Zatem możliwość pójścia na gotowe koryto jest :icon_rolleyes: . A grill nad jeziorem czy też kiełbasa z ogniska to zupełnie inna inszość :evil:.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...