Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

u mnie srednie spalanie za zeszly sezon wyszlo 5,65 l/100.

tryb miejski z reguly w okolicy 6l

tryb "race" :) czyli zapier..... 160 - 260 od 6,5 do 7,7(to maksymalne zanotowane spalanie w sezonie)

trasa - 2 osoby + bagaz predkosci 100-140, spokojnie, turystycznie 4,5.

 

prowadzilem dokladna statystyke calego sezonu.

 

Możesz napisać czy lałeś 98 czy 95?

Oraz drugie pytanie w jakiej cenie chodzą zadbane egzemplarze z lat 98+

Edytowane przez alosha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz napisać czy lałeś 98 czy 95?

Oraz drugie pytanie w jakiej cenie chodzą zadbane egzemplarze z lat 98+

 

Czołem, sorki ze tak pozno ale nie zagladalem tutaj dluzszy czas.

Lalem 95 zawsze.

Zadbane egzemplarze to 9k+

wbblogomale.jpgWest Burning Bikers

Nie jedź szybciej, niż Twój anioł stróż potrafi latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich. Nastał jakiś zastój w naszym temacie. Czy ktoś z Naszego tematu wybiera się na MOTO BAZAR WETERAN w Łodzi?

A jak maszynki przygotowane do następnego sezonu? Zastanawiałem się czy w swoim sprzęcie zmienić olej, ale z drugiej strony zrobiłem na nim tylko 3000 km i nie wiem czy jest sens to robić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ZZ-R nie przygotowana.Dopiero zrobione zawory.Po przelataniu 5700km,na dwóch dolotowych i na dwóch wydechowych luz powiększył się o 0,01mm.Czyli nie kasuje luzów tylko powiększa.Jeszcze do zrobienia przód czyli panewki uszczelniacze i olej bo trochę ma luzik.Ja po 3000km nie wymieniał bym oleju,ale po 5700 km wymienię. W servisówce wymiana oleju co 10 000 km prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w "Świecie Motocykli" to, że w tym motocyklu radzi się wymieniać olej co 6000 km. Robię tak bo zależy mi na tym motorze :wub: , ale jak gdybym w przyszłym sezonie ten limit przekroczył o jakieś 2000 km to myślę, że kopyto od razu dołem nie powinno wyjść ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.Do posiadaczy ZZ-R 1100.Stelarz do którego jest mocowana czacha,zegary i lusterka,przykręcony jest na dwie śruby do główki ramy.Na tych śrubach są dwie tulejki dystansowe i teraz pytanie, z której strony powinny być te tulejki ?U mnie są z prawej, i dlatego czacha jest przesunięta w prawo od osi motocykla o 1 cm.Jakby komuś się chciało luknąć i dał cynk to bym wiedział co z tym robić, giąć czy przekładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poruszony został temat wentylacji zzra 1100 to ja opowiem co wiem.

Miałem pewną przygodę. Pojechałem zwiedzać Ukrainę (Krym) po powrocie (5tys/km)i paru kilometrach w Warszawie okazało sie że motocykl pije borygo do oleju:<

Głowica sie wybrzuszyła, winnym całego zajścia okazał sie czujnik chłodnicy czy wentylatora. Tu moja rada, aby za każdym razem przy wymianie płynu sprawdzać jego sprawność w wrzątku czy ciepłej wodzie. Czujnik ten jest podatny na uszkodzenia mechaniczne, czyli jak upadnie może nie powstać, więc lepiej używanego nie kupować. A gdzie szukać nowych ? Larson po zniżkach 160 zł :< ale są zamienniki oto ich numery 1,850,035 EPS lub 21595-M0205 OE Do nabycia interteam stachura itp. Za cene znacznie niższą:>

Ten samczujnik idzie do starych Hond crx accord i conncerto. Wążne jest również aby dobrze dobrać jego temperaturę włączania można dobierać pomiedzy 80 a jakoś 120 stopni. Wiem że termostat ma pełen przepływ przy zdaje się 85stopniach więc wentylator pewnie powinien działać przy 95 i taki sobie wybieram.

Mam nadzieję że te info komuś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, dziś pośmigałem troszkę wieżdzam do garażu a za chwilę plama oleju przy przednim kole:(

mokry jest lewy amortyzator.

Da rade to zrobić samemu czy trzeba do mechanika ?

Proszę o pomoc.

Edytowane przez ireneusz74-74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...