Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 1100


Rekomendowane odpowiedzi

... no w sumie dziś miałem mały "zeskok", do pokonania krawężnik i poczułem to na kole... trzeba będzie dobić do 2,9 :) ...

 

mówię wam koledzy ale mnie dziś koleś R6 z "plecaczkiem" wyrobił... plecaczek w mini (jeden pozytyw tej sytuacji) :biggrin: o reszcie szkoda gadać :lapad: :P ... mają ludzie poprzestawiane pod kaskami... potem się dziwić że media lecą na jakieś "warzywa"... :icon_evil: :wink: heh

 

A ja złamałem 2 ssące wałki rozrządu

 

 

jak dokładnie kolego to zrobiłeś? :D ciekawi mnie to :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRZYCHU66 ty jesteś ze Świdnicy ? W zeszłym roku byłem tam na zlocie, szkoda że się nie zgadaliśmy.

Ano faktycznie szkoda! Tymbardziej że w którymś z moich starszych postów zapraszałem do mnie,gdybyś Ty (lub ktoś inny z zygzakowej rodzinki)był w okolicy.Może innym razem?Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto:

 

poszedłem zamulony do garażu składać rozrząd pomyliłem znaczniki i kombinowałem kombinowałem aż uwaliłem wałek. Wyjąłem z drugiego moto i powtórzyłem sytuacje w końcu stwierdziłem, że chyba coś mi się z mózgiem stało skoro przez 6 godzin nie zrobiłem czegoś co wcześniej zajmowało mi 20 minut i zrezygnowałem z dalszych działań. Na drugi dzień jak się obudziłem doznałem olśnienie odnośnie znaczników ale dla wałków było już za późno.

 

Morał historii: zanim pójdziesz dłubać przy moto wyśpij się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irekS ma racje. serwisówka jak byk podaje że powinno być 2.9 bara na oba koła. ale jak zapodałem tyle i polatałem troche to jednak stwierdziłem że moto nie ma zbyt dobrej przyczepności...metodą prób i błędów wyszło mi że najlepiej zygzaczek trzymał sie drogi gdy miał około 2.6-2.7 bara...ktoś pisał o luzie na klamce sprzęgła...to normalne-sprzęgło pracuje troszke inaczej niż hamulec i na początku w prawie każdym moto tak będzie-teraz jeżdże hayabusą i jest tak samo. mimo wszystko sprzęgło pracuje bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezes ale mysle ze ogarniesz temat walkow i polatasz jeszcze , warzywom mowie zdecydowanie nie , plecaczek hmmmm szkoda ze nie masz foty Mario, ja jak wracalem z Krakowa dopadl mnie warjat na zx10 , cuda wianki wyczynial by sie mojej kobiecie przypodobac , wyczynial gume stopiee a na koniec na swiatlach moje Bejbe zlazlo z moto i go w kask poklepalo mowiac chlopczyku za wczesnie na marcheweczki i salate :) ogarnij sie i lec na tor heheheh a ja pompa , widzielm mine goscia , dalej jechal jak przepisy przykazaly chyba sie zmazal , coz lepiej dla niego , poswirowac mozna ale nie w godz szczytu :) pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka , pochawale sie nowym odkryciem , zalalem niedawno 20 w 50 castrol do twinow, oleum do silnikow mocno obciazonych przelatalem juz 4 tysia km i zet lata jak wsciekly , nie wiem ale ja odczulem roznice po 10 w 40 i malo tego zero ubytku oleum , zero!!!!!!!!!!!!!!! , a na 10 w 40 zzr - a pila jak by na kacu byla a teraz nic , zlewam oleum do bani odmierzone 4 l i po 4 tysia nic nie ubywa , dla mnie bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!!! z czysty sumieiem polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka , pochawale sie nowym odkryciem , zalalem niedawno 20 w 50 castrol do twinow, oleum do silnikow mocno obciazonych przelatalem juz 4 tysia km i zet lata jak wsciekly , nie wiem ale ja odczulem roznice po 10 w 40 i malo tego zero ubytku oleum , zero!!!!!!!!!!!!!!! , a na 10 w 40 zzr - a pila jak by na kacu byla a teraz nic , zlewam oleum do bani odmierzone 4 l i po 4 tysia nic nie ubywa , dla mnie bomba !!!!!!!!!!!!!!!!!!! z czysty sumieiem polecam :)

 

ja zakupiłem 10 w 40 :) już drugi w tym sezonie...no ale jak na razie to chyba nie koniec wydatków... ;)

 

Włacha chłopaki mam pytanko nie ma ktoś na części zygzaka? chodzi mi szczególnie o jedną małą pierdółkę... mianowicie pod klamką przedniego jest switch od załączania stopu.. uwaliło mi się to cholerstwo... rozebrałem poskładałem i nic.. koleś jeden chciał to opchnąć z całą klamką.. ale ten element kawki pracuje bez zarzutu ;) może ktoś w garażu ma takie ustrojstwo... jak coś mogę wysłać zdjęcie :) Pozdrawiam

 

P.S

mnie już kolego Sqter nic nie zaskoczy... nawet 18 letni typ na R6 w przelocie przez drogę z ogranicznikiem do 50 ("Rynek") z wyciśniętym na zegarku 210 km/h :) potem chwalenie się.. ze tak bez prawka i moto bez prawa do rejestracji... blacha z allegro :) ja to się wcale nie dziwię że się robi wesoło w mediach :) heh a odbije się to na normalnych motórzystach :icon_evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy :) Ja mam nabite 2.7 Bar-a i jest w sam raz. Moto dobrze jeździ i nie jest twarde. Mając chwile czasu w piątek, rozkręciłem zygzaka i wyszło ze mam wszystkie (16) płytek do szlifu. Na każdym cylindrze luz jest pozna normą ;/ ale do końca jeździł całkiem spoko, chodź jak był ciepły to trzeba było chwile kręcić. Mam pytanko. Ten wyciek o którym pisałem to jest przy wybieraku skrzyni biegów po lewej stronie. Ktoś już kiedyś tam zaglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam szlifowania plytek oj jak to bedzie bolalo jak ktoras peknie a zdarzalo sie nie raz moim zacnym kolegom bardzo czesto , polecam wiekkszy wydatek i zakupic nowe swierze plyteczki pod wymiar by nie bylo, ja zakupilem caly zestaw i macham sobie kiedy chce bo zzr ma ta przyjemnosc ze mozna samemu zrobic regulacje luzow zaw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myslicie?, jak mialem nastawione 1100 rpm to mi falowaly i niespokojna praca byla. wkoncu sie z irytowalem i podkrecilem na 1500 rpm i wszystko sie uspokoilo. myslalem ze bedzie klopot z wbijaniem 1ki ale bez problemu, w dodatku latwiej sie zrzuca biegi na dojezdzie ze sprzeglem. obroty przestaly falowac, rowna praca silnika (wkoncu).

 

zostawic te obroty czy to oznaka ze wymagana regulacja jest i synchronizacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...