Skocz do zawartości

Wy**ujali mnie !!!!!!!


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za taką nazwe ale to co sie dzieje to przegięcie... wczoraj wróciłem z obozu, miałem mieć 18 egz. na karte motorowerową (praktyczny) i co sie okazało ?? dupa!!!!!! egzaminu nie ma, bo im sie nie chce!! 4 lata czekania żeby w końcu jeździć legalnie po ulicy... całe wakacyjne plany poszły sie je**ć :biggrin: :biggrin: ... nie wiecie gdzie można wyrobić w Warszawie lub okolicach karte motorowerową ?? nawet może być i za kilka stów byle by była taka możliwość :clap: u mnie w mieście egzaminów już nie ma... pisemny mam przez gościa zaliczony ale podejrzewam że nie odda mi arkusza !...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że jestem po tygodniowym kursie u nich i mam zaliczony egzamin z przepisów itp, ale menda odwołała praktyczny bo niby nie mają policjanta z drogówki !! :icon_mrgreen: a jak sie zapytałem czy może być jakikolwiek gliniarz z drogówki to okazało sie że mają z jakimś tam umowe i tylko on może nas egzaminować... paranoja... :icon_biggrin: nie wiecie może w jakim terminie będą same egzaminy w sarbo ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak policjanta nie ma to kiedys musi wrócic nie pytałes sie kiedy bedzie mozna zdawac ?

 

 

Jak masz kilka stówek na karte motorowerową to woź je ze sobą i jak cie zatryzmają dasz w łape....

 

A tak serio jak masz rowerową to jezdzij spokojnie , ja tak półtora roku smigałem po krakowie i jak mnie polcija zatrzymała to mówilem ze dzownilem na policje i powiedzieli ze od wejscia do unii nie trzeba karty motorowerowej... oni - trzeba , trzeba..... a niewiedziałem.......

 

A na policje dzwoniłem na serio i policjantka tak powiedziała ..... :]

Edytowane przez Bubu Goryl

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pare latek temu ja robiłem to było na zasadzie ze sie szło do znajomego policjanta z drogówki i on wypisywał bez egzaminu praktycznego to zakręć sie czy rodzice nie mają jakiegoś znajomego w policji albo idź do najblizszej komendy i ładnie poprosć moze przejdzie chyba ze przez 10 lat coś sie zmieniło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...