Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA nie wiem od czego miałem, ale to były albo od starej MZ, albo od WSK, takie całe czarne, nie było sprężyn widać... lepsze były od tych oryginalnych, bo chociaz fajnie chodziły... DiboS60, a jak Ci tylne koło w MTX wytrzymuje??? Bo mi sie połowa szprych połamała jak na jednym kapciu duzo jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć faceta dziewczynie która interesuje się moto. Tyle wam powiem.

 

 

A jeszcze trudniej znaleźć dziewczyne facetowi, który interesuje się moto. Tyle Ci powiem :wink:

 

wiem już doskonale, że gdyby nie wiem jak się starała zrozumieć, w końcu przyjdzie taki dzień że powie: "dość tego, albo motocykl, albo rodzina..." !! i co w tedy zrobie ??

 

niestety już taką sytuację miałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dziewczyna nie musi sie interesować motocyklami tylko wystarczy żeby jeździła ze mną....a gdyby kiedyś jakaś dziewczyna postawiła by mi ultimatum "albo ja albo motocykl" bez wachania wybrał bym motocykl,

to jest "COŚ" z czego nie mógł bym zrezygnować, tak wiec, dziewczyny musicie sie z tym pogodzić!!!!!

Edytowane przez motowojtas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Brudnego Harrego! jesli jezdzisz po Swarzedzu nio to do Bogucina masz kawaleczek juz... Napisz kiedys to sie zgadymy i gdzies po Ciebie wyjade :wink:

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez SimsonFun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, zobacze jutro z rańca co sie da zrobic i wtedy możemy sie dogadać, bo nie wiem co Qmpel zrobił ze swoimi starymi amorkami... ale jak dla mnie, to te oryginały za twarde, my już w drugiego ogara ładujemy takie fajne czarne, ale nie wiem od czego one sa, albo ecia stara, albo wsk... :wink: A możesz wrzucic foto jaki amor cie interesuje?? bo ty masz jednego? czy chcesz dwa kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jednego amorka bo jeden bo sie roz**ebał . Gadałem jeszcze na GG z gostkiem i mówi że tez ma jakieś amorki tylko nie wie o jakie mi chodzi więc uzgodniliśmy że zrobie zdjęcie i pokaże więc odrazu jutro ci też je pokaże. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimsonFun dzięki za odp, umawiamy się tak, że jak zrobie pożądnie zapłon (tzn on dziala ale nie tak jak ja bym chcial:P ) i będe miał troszke kasy na "zupkę" to dam Ci znac, z tym, że ja do Swarzędza to mam 30 kilometrów:P dlatego tam proponowałbym się spotkać i pośmigać!! pozdrawiam, Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Szafa stoi Gitara gra... tylko zebym sie nie połamał (ja - pół biedy, moto - niedopuszczalne :icon_biggrin:) na tych "bocznych drogach" i wstępnie przyszły tydzień!! tak ogółem to ja też lubię jeździć po bezdrożach, tylko moje moto średnio się do tego nadaje... a szkoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...