Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czekam aż mi salon sprowadzi części bo muszę lampe wymienić w skuterku.

No i w końcu do Wieśki swojej się wybrać tylko czasu nie mam :icon_mrgreen:

 

Edit.

Kamil ja też wiem ;P jw. czekam na części i czekam...

Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze ja cos napisze bo kompa mialem zepsutego i mnie jakis czas nie było.... :icon_eek: motorek na dotarciu (spalanie jakies 3,-4l) ... zrobiłem już 250 km a trzeba 500km - powoli ale idzie(dzisiaj 50 km) i dzisiaj pierwszy raz odkręciłem manetke powyżej 5,5tys... doszedłem do 7,5tys i dalej nie chciałem :icon_mrgreen: pierwsze wrażenie- czy to oby napewno moja "słaba" :buttrock: TS'ka ??

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak obliczacie spalanie?? ja leje do pełna i potem "jakoś" obliczam (mam 2 z matmy) stosójecie jakies wzory czy cuś??

Ja obliczam tak: jak włączy mi się rezerwa, zapisuje stan licznika, tankuje (zawsze 5 litrów, bo tak wygodniej olej lać). Jak znowu dojade do rezerwy to patrze ile km zrobiłem od zapisania. Spalanie na 100 km obliczam z proporcji przejechanych km i zatankowanego paliwa np:

 

przejechałem - 200km

zatankowałem - 5L

 

200km - 5L

100km - 2,5L

 

Wychodzi 2,5 km spalania na 100 km :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ale ja mam szczescie, moja hondzia narazie nie płata figli:P i na nic nie musze czekac, moze powinienem być wdzieczniejszy za to i czesciej czyscic, np 3 razy dziennie nie tylko raz... ;p musze pomyslec, a z tym odmierzaniem to ja także leje pod korek robie no tak z 50 km albo 100 najlepiej zajezdzam na stacje leje do pełna i wiem ile spalił przez to 100 czy 50km!!! pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłam tak samo jak Lucass bo byłam ciekawa ile pali mój Szerszeń :biggrin:

I wyszło raz 2L , następnym razem 2,5 :clap:

 

Jeszcze mam do przejechania 258 km i spokojnie będę go mogła odblokować i skończy się jazda 45 - 50 km/h. Chociaż teraz zablokowanym raz jeden jedyny udało mi się z niego wyciągnąć 70 km/h :biggrin: Z górki co prawda ale było =)

No i tak jak pisałam czekam na lampkę.

I wkurza mnie że nie umiem naprawić lusterka ;P ale to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam do przejechania 258 km i spokojnie będę go mogła odblokować i skończy się jazda 45 - 50 km/h. Chociaż teraz zablokowanym raz jeden jedyny udało mi się z niego wyciągnąć 70 km/h Z górki co prawda ale było =)

No i tak jak pisałam czekam na lampkę.

I wkurza mnie że nie umiem naprawić lusterka ;P ale to inna historia

 

No i kobieto wiesława naprawiaj :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprzedac skuter i kupic Kawasaki Gpz 500:d Nie ma klopotow z lusterkiem a i jest odblokowany:D:D:D

Bardzo chętnie tylko jednak poczekam do września, odbiorę dowód, zrobię prawko i będę myśleć.

Na razie jakoś się `przemęczę` chociaż specjalnie nie narzekam. (no może czasem)

 

No i kobieto wiesława naprawiaj :biggrin:

No muszę się zebrać w sobie i go odwiedzić! Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam opowiem cos co ostatnio zesmy z kumplem zdobyli a mianowicie kumpel dostał cynk ze jest do sprzedania komarek za 50zł z dokumentami rok w rok placony lecz nie ruszany byl od ok 20lat. Kumpel poszedl po niego i okazało sie co ze to byl oryginalny komar sport. Przyprowadzil go do garazu. Wyczyscilismy cylinder ze starego oleju, wlalismy czysty olej do skrzynki, zmienilismy przerywacz i komarek smiga jak nowy. Jego przebieg to 4tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nici z jazdy w weekend :biggrin: , motor cały rozebrany teraz tylko pomalować i... jest małe ale, od niedzieli mam gości, a mianowicie ciotke i wujka z ich dziećmi i raczej nie będe mógł się urwać, licze tylko na to że pojadą sobie nad jezioro a ja wtedy w tym czasie... nie musze tłumaczyć :icon_evil: .

 

No i znowu... czekanie . Marta, Markos, czekamy razem . Czeka ktoś jeszcze na jakąś część czy coś innego? Jak tak to się przyłączajcie :biggrin:

 

A no i mama powiedziała że jeśli będzie średnia 4,5 na półrocze to kupi simka :clap:

w ogóle moja mama nie przepada za motorami, więc to CUD !

 

 

EDIT:

Pimpek, chciałbym trafić na taką okazje ;]

Edytowane przez Kamil07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę wszystkim niewydłużającego sie czekania byscie mogli jak najszybciej znow uskutecznic swoje wynalazki:D a co do komara to widzialem kiedys podobnego... POEZJA !! czekam na Wasze fotki!!pozdrawiam

Edytowane przez brudny_harry89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...