Skocz do zawartości

Nasze motorki


Kamil07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie we Wrocku najmniejszego problemu są dwa sklepy koło siebie wszystko mają od ręki ceny też bardzo dobre, sprzedawca, poradzi wytłumaczy, jakiś rabacik da. Trochę mnie ździwiło podejście sprzedawców w waszych miejscach zamieszkania <?>

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest jeden sklep w mieście i koleś wie, że jak coś nawali to do niego ludzie przyjdą, bo konkurencji nie ma. Ale ja tam ide tylko jak musze, jak stan simka pozwala na podróż 50km w jedną strone to oczywiście wolę pojechać do pożądnego sklepu, a i na różnicy w cenie i jakości zaoszczędzę na dojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest (chyba) większa konkurencja - u mnie na przykład ludzie idą do tego, a nie innego sklepu, bo muszą. Gdyby było ich więcej, rynek wymusiłby lepsze zachowanie i obsługę oraz niższe ceny. Jedno muszę przynać - w sklepie naprzeciwko mojego liceum czasem sprzedaje żona właściciela, i jak na babkę, zna się na tym baaaaardzo dobrze! Ale oboje siedzą w tym interesie od kilkunastu lat... Natomiast nigdy nie spotkałem się ze szpanowaniem w stylu "panie, ja tym wszystkim jeździłem!" z ich strony. Mają tylko punciaka i (podobno) Simsona - kumpel jest ich kuzynem, to mi opowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was, u nas w Poznaniu raczej problemów też nie ma, jest naprawdę sporo sklepów z częsciami do motocykli, motorowerów, innych pierdopędów oraz "motocykli PRL'u", jak to Pimpek mawia:D, w tych 3 ostatnich kategoriach w szczególności specjalizuje się "Motus", jest tam fachowa obsluga, sprzedajacy zna sie na rzeczy i wszystko jest gites tylko ceny przewyższają te z Agmotu podwójnie - masakra!! pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrocku jest sklep od 1950r I wszyscy go znają każdy kto miał Rometa wie co to za sklep więc większość motocyklistów we Wrocławiu. Nawet nie wiem czy jest więcej sklepów pewnie tak, ale poco szukać jak ten jest dobry ?

 

kurde gdyby taki sklep byl u mnie ahhh to tylko marzenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zasadniczo są dwa sklepy w tym jeden u takiej facetki co sprowadza części z Niemiec , ogólnie są to totalne gówna ! Wszystko trzyma tydzień a potem pada. Kupuje tam tylko w sytuacjach krytycznych ( czyt. gdy już nigdzie nie mogę dostać potrzebnej części ) .

 

Ja teraz nadal czekam na jazdę... czekam na amorki które niedługo powinny dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koneic tematu????? :/ Nio to ja powiem, ze jush linke sobie dorobiłem sam, bo tamta ze sklepu to nic nie warta, no i dzisiaj zrobiłem z 500 metrów na jednym kole + ok. 50km. na dwóch i jest za***e.. :icon_exclaim: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mialem jeden z lepszych dni na tych wakacjach..... rano zadzwonił kumpel i sie pyta czy bym nie odkupił od niego gokarda w częściach za 80zł :icon_exclaim: tzn cały kompletny tyle ze silnik rozebrany.....a ja na to ze będe po niego popołudniu..... i w taki sposób 22 lipca ok godz 19 stałem sie posiadaczem ramy z gokarda :bigrazz: na dniach będe go rozkręcał i malował.... a jak znajde jakis tani silnik z WSK 125/175 to kupuje, montuje i gitara :clap: :clap: jutro wrzuce fotki :biggrin:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gokart fajna rzecz kiedyś miałem robic ale nic mi z tego niewyszło bo jakos niemiałem potrezbnych narzędzi i umiejętności też........

 

a co do sklepów to u mnie jets jeden i to stoi tam taki gościu co jak sprzedaje to jkaby ic łaske robił wielka a przecież to lezy w jego interesie. Dziwny jets ten świat........ :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem robic

ale ten moj to nie jest samoróbka....(przynajmniej tak mi sie wydaje :biggrin:)

patrzyłem na paru stronka i jest to rama HP-6 czy coś takiego :icon_exclaim: a oto fotki które obiecywałem :clap:

http://www.bikepics.com/members/bubaziompl/00gokard/

troche pracy i będzie :bigrazz: :clap:

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. fajny, a powiedz, czy to ma mechanizm róznicowy? bo Qmpel ma cos takiego bez i strasznie piachem zażuca na zakrętach. :icon_exclaim: Ale chętnie bym sobie czymś akim pojeździł, naprawde fajna sprawa... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...