Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co się rozmowa nie kleji i znowu nic u nas na zadupiu (czytaj w Lubelskim) nie wyjdzie

 

 

tomb2...a ty jednak jesteś człowiekiem małej wiary....napewno cos wymyslicie....ale niestety sam odpadam, bo pracy multum a z czasem nie zabardzo...licze na jakies spotkanie w przyszlym sezonie...pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja sie dopisze, Lublin, Luuuublin i jeszcze raz Luuuublin :P

Prawie samo centrum :D

 

Pozdrowionka i moze jakies spotkanko, jak juz sklece moto do kupy, ale to pewnie ze 2 tygodnie jeszcze :P

 

Wogule nie ma chyba za wielu motocyklistów z lubelskiego na forum proszę o wpisaywanie sie zobaczymy ilu tu nas jest :cool:

Pozdro :cool:

 

Bym zaponiał ja wpisuje się jako pierwszy :biggrin:

 

Nie to żebym się za specjalnie czepiał, ale trochę wstyd dla województwa, jak sie wali takie ortografy.

Później będą gadali, że jesteśmy społeczeństwo z giertychową "maturą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem od tygodnia,ale z motorami od 8lat. jestem z lubartowa i mam z kim przyjechać,nie aftys?! :biggrin: tylko tym razem biore kanister wahy :cool: wakacje sie skonczyly ,a zjazdu i tak nie bylo :cool: trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to żebym się za specjalnie czepiał, ale trochę wstyd dla województwa, jak sie wali takie ortografy.

Później będą gadali, że jesteśmy społeczeństwo z giertychową "maturą"

 

Ja tam zdałem maturke 3 lata temu i to jeszcze bez pomocy papy Giertycha ;)

Teraz to bym pewnie od razu zrobil doktora za jednym zamachem.

Ale cóż jaki minister taka edukacjia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to wam pomoże się bardziej znaleźć? Tylko trzeba się zaznaczyć..

 

http://forum.motocyklistow.pl/Mapa-Frappr-...emy-t56313.html

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemanko.ja tez z lublina jestem.latam czesto po miescie na mojej czerwonej strzale.jakby ktos mial wolna chwile jakims bezdeszczowym wieczorem i nauczyl mnie stawiac na gume bezstresowo i bezpiecznie to bee wdzieczny he:/ ...no i planuje bieszczady w przyszly weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...