Skocz do zawartości

Co ciekawego w woj Lubelskim


aftys6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że mało jest gdziekolwiek o imprezach, zlotach itd majacych miejsce w naszym pieknym woj . lubelskim.

Albo są słabo nagłośnione albo ich nie ma :-/

Jak wiecie o czymś ciekawym to wpisujcie w tym poście.

Nie piszcie bredni, głupot, nienatemat itd a latwiej bedzie nam cokolwiek znależć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś sie chce, to najprawdopodobniej 30.09-01.10 jest takie spotkanie motocyklistów, możecie wpadać. Organizuje to Siedlecki Gryf. Miejscowość to Kózki lub Mierzwice (jedno obok drugiego), miejscowości są nad Bugiem, to ośrodki wypoczynkowe, jest piwo, muzyka,oświetlenie, jedzenie, wielki plac do zajeżdzania sprzęta,wjazd za darmo, super klimat i przepiękne tereny Podlasia. popatrzcie na mape lubelskiego i na granicy woj.lubelskiego i mazowieckiego jest to miejsce (niedaleko jest stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim godna zwiedzenia, przepiękne tereny nadburańskie, park krajobrazowy i wiele innych). Przyjeżdza tam kilku forumowiczów. Też tam będe.

 

Z Lublina to jest ok.200km a z WaWy troche mniej.

Edytowane przez Lukass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny co najwyzej od pojutrza,bo dopiero wtedy przyjdzie mi zalac do pelna niezalewany od dawna tym sposobem bak mojego junkersa. tak sie zastanawialem czy sie nic czasem nie dzieje dzis?

w koncu to zakonczenie wakacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny co najwyzej od pojutrza,bo dopiero wtedy przyjdzie mi zalac do pelna niezalewany od dawna tym sposobem bak mojego junkersa. tak sie zastanawialem czy sie nic czasem nie dzieje dzis?

w koncu to zakonczenie wakacji...

po piątkowym wypadzie stwerdziłes jednak że należalo by od czasu do czasu zatankować Janka benzyną :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś sie chce, to najprawdopodobniej 30.09-01.10 jest takie spotkanie motocyklistów, możecie wpadać. Organizuje to Siedlecki Gryf. Miejscowość to Kózki lub Mierzwice (jedno obok drugiego), miejscowości są nad Bugiem, to ośrodki wypoczynkowe, jest piwo, muzyka,oświetlenie, jedzenie, wielki plac do zajeżdzania sprzęta,wjazd za darmo, super klimat i przepiękne tereny Podlasia. popatrzcie na mape lubelskiego i na granicy woj.lubelskiego i mazowieckiego jest to miejsce (niedaleko jest stadnina koni arabskich w Janowie Podlaskim godna zwiedzenia, przepiękne tereny nadburańskie, park krajobrazowy i wiele innych). Przyjeżdza tam kilku forumowiczów. Też tam będe.

 

Z Lublina to jest ok.200km a z WaWy troche mniej.

Ta impreza to pewna ? Jezeli na 100% to bym sie chetnie wybral.Termin mi odpowiada idealnie.Byla by super impreza akurat na zakonczenie sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mycy: Pragne poinformować że "XV No Czesiek jesien 2006" czyli 15 Farmersko Nadburzańskie Spotkania Motocyklowe

odbędzie się 30 wrzesnia w Mierzwicach w ośrodku Eureka ( pod wiatą) - -zapraszamy serdecznie wszystkich przyjaciół K.M GRYF oraz starych bywalców Cześkowych.

Wjazd i łąka pod namioty jak zwykle gratis.

ps.

Możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w domkach wczasowych.

pod tym linkiem bezpośredni kontakt do właściciela osrodka:

 

http://www.nadbugiem.com.pl/wizytowka.php?n=311 "

 

Impreza jest dwa razy do roku i nigdy nie była odwołana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...