Skocz do zawartości

Motocykliści z lubelskiego - Powitalnia


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heheh a moze Nałeczow :icon_rolleyes: ale nie bo nie miał bys gdzie jechac :) ale do Kazimierza mozna sie wybrac.... brakuje tu jeszcze waldka z Puław widze ale mysle ze wiecej ludzi by sie zebrało...

 

eh, widzę że ciężko będzie zatem może Chmielaki Krasnystaw 8-10 września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie melduje z okolic ostatnio strasznie pechowego i tragicznego dla jednego z naszych CHODLA.Pracuje w Warszawie mieszkam Nowy Dwór Mazowiecki i raczej bardziej utożsamiam się z Lubelszczyzną niż Mazowszem,ostatnio fruwam bmw r850r.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakieś spotkanko np. w Zwierzyńcu koło stacji paliw. Jest fajna traska ok 80 km. w kierunku na Zamość przez Szczebrzeszyn, Gorajec, Frampol, Biłgoraj. Można zaliczyć tor w Biłgoraju i podszkolić się w jeżdzie ( 10 zł godzina ). Może by tak w niedzielę, jak przestanie lać? Bo jak będziemy odkładać to ze spotkania g... będzie. Kto za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jakieś spotkanko np. w Zwierzyńcu

A może by tak spotkac sie i lepiej zintegrować np. na jakimś zlocie...znalazłem ostatnio http://www.zlot-sandomierz.prv.pl/ który bedzie pierwszy raz wiec jest szansa, że nie bedzie "spędu" więc i atmosfera intergracji będzie odpowiednia :)

Byłby ktoś chętny poza mną :P :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może raczej Chmielaki w Krasnystawie?? I motocykle, i piwo... super klimacik. 8-10 wrzesień, bede tam na 99%. Termin odległy, więc możecie sobie planować wolny weekend od pracy i jechać na święto piwa.

 

Sandomierz moim zdaniem będzie kolejną zwykłą popijawą z kiepską organizacją i mało ciekawymi atrakcjami, podobnie jak ten niby zlot nad Białym w Okunince...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Lubartów obowiązkowo.

Jestem chyba jedynym zarejestrowanym motocyklista z Lubartowa.

Ale jest nasz wielu :clap:

 

Jakby działo sie coś na chmielakach to biorę paru kumpli i lecimy. ;)

Można sie umowić w jakimś konkretnym miejscu w Krasnymstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Lubartów obowiązkowo.

Jestem chyba jedynym zarejestrowanym motocyklista z Lubartowa.

Ale jest nasz wielu :clap:

 

Jakby działo sie coś na chmielakach to biorę paru kumpli i lecimy. ;)

Można sie umowić w jakimś konkretnym miejscu w Krasnymstawie

 

 

zarejestrowanym to moze i tak...ja znam jednego kolege z Lubartowa teraz chyba niczym nie jezdzi ale wczesniej mial CBR F2 a no i jest policjantem na wilczej w wawie moze kojazysz o kim mowie razem studiujemy sobie ;] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie melduje jestem dokladnie ze Stawku, nieopodal łecznej :icon_question:

Jest nas na forum wiecej z mojej okolicy jest qpa i supersheep.

 

 

Jakies zloty w najblizszym czasie przewidziane w lublinie ?

 

w niedziele byla parada motocykli w lublinie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...