Skocz do zawartości

dorabianie kluczyków


ulanpro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Aż głupio pisać o tym, ale moje kluczyki ( jedyny komplet) zaginęły w akcji. Co teraz mam zrobić?

CZy da się dorobic kluczyki na podstawie stacyjki czy trzeba zmieniać całą stacyjkę? Dodam ze mam starą hondę cx 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powninni Ci dorobic bez problemu. Ja dorabiałem do gs 650 z 1984 roku, gość mowił ze troszke sie namęczył bo nie mógł dopasować surowego klucza ale wkońcu spasował jakiś od bmw hehe, zapłaciłem 40 zeta za 2 kluczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to przerabiałem, do mojego bandita, dorobienie dwóch kluczyków, z dojazdem faceta na miejsce zdarzenia to koszt 120 zeta z tego co pamiętam.

Nie wpadnij tylko na pomysł żeby zanieść bak do dorobienia klucza, do niego kluczyk nie wchodzi do końca i jest lipa, też mnie to dotknęło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ale podejrzewam że i tak taniej ci wyjdzie kupić nową

 

Daj spokój, nowa stacyjka to kilkaset zł, a w Poznaniu dorobienia klucza pod stacyjkę (kufer itd) to od 25 do 30 zł, więc nie ma porównania.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś ten problem i nie było problemu.Ja dorabiałem na Pławskiej,na wysokości ślimaka na Służewcu,z tyłu,za sklepem z częściami samochodowymi,wjeżdzasz w bramę i po prawej stronie.

 

Fakt, tam można dorobić.

Ale np. ma mojej Dragusi to sobie facet ząbki połamał :banghead: ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mi dorabiali na grochowskiej 204. Taki maly kantorek bym raczej powiedzial ale potrafia ladnie zrobic. Za dorobienie zwyklego kluczyka podstacyjke do mojej DR wzieli jak dobrze pamietam 60zl. Jesli chcesz dorobic z kluczyka to pewnie bedzie taniej. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dorabiali na grochowskiej 204. Taki maly kantorek bym raczej powiedzial ale potrafia ladnie zrobic. Za dorobienie zwyklego kluczyka podstacyjke do mojej DR wzieli jak dobrze pamietam 60zl. Jesli chcesz dorobic z kluczyka to pewnie bedzie taniej. POZDRO

 

 

 

dokladnie tam. znasie koles na rzeczy wszystko zrobi. dorabia tez klucze z immobilajzerami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam ajeden kluczyk i chailem sobie dorobic na podstawie kluczyka i ni cholere w 3 warsztatach w 3miescie mi nie zrobili bo niemieli slepego klucza... , moze ktos wie jak mozna to ewetualnie zalatwic? mzoe znacie jakis zaklad w 3miescie bo jak zgubie ten klucz to bedzie kiepska sprawa

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...