Skocz do zawartości

Wrzucanie silnika od simaka do motoryny


sebastian2411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to co mam wlozyć chyba tarczówki od rowera czy co ?? czy mam placić sporo kasy a :banghead: ile razy mam powtarzec ze sprzodu będzie mniejsza zębatka czyli wolniej będzie jechał a ja na niej niechałem 60km/h i jeszcze zyje tzn ze rama nie pękłak ;)

pozdro

 

SPoko, ja jak miałem kiedyś taki gów...any motorower z silnikiem MAV, to rama też trzymała do 50km/h, a sypneła sie przy ruszaniu. :) Wiec radze uwazać z tymi nieziemskimi przyspieszeniami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rame zobacz czy nie ma pekniec. jak mocowania pospawa ci zawodowy spawacz to bedzie trwale. chamulce dadza rade poniewaz konstruktorzy przewidzieli pewny margines bezpieczenstwa (np motorynka obladowana :banghead: ) a wogule to simson to jest mul jak nic ma 3.5 km a motorynka kolo 2.

 

ps nieprzejmuj sie kolesiami co sie smieja oni chyba niepotrafia czytac ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak rame ma mi spawać zawodowy spawacz i tokarz wieć nie ma sie czego obawiaC. a przecież simson to nie mz etz 250. Takich przyspieszen takie coś nie ma ja wy mówicie sam jezdziłem na simaku bez tuningu to wiem jeszcze na 60cc to troche ma lepsze ale nie ma dobrych jak mz 250 to rama na bank nie peknie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jakie wyznaczniki :banghead: MZ ETZ 250 ;) Simson "60 cc" hahahaha :) A niech ci sie ta motorynka połamie w ch*j, moze jak łbem przyjebiesz o beton to wstrząs zmusi twoje resztki szarych komórek do podziałów :notworthy:

 

PS Uwaga, odpisuje w temacie :icon_mrgreen: jak dla mnie to rzeźba w gównie. I tak nie bedzie działac :icon_mrgreen:

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje moto moglo byc ojcem naszych, jak nie dziadkiem

 

ps: zostaw tego kolesia z motorynki pisze chlopak ze jest zamaly na simsona, i dlatego chce cos mniejszego. a jazda 45km po ulicy to typowe blokowanie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jakie wyznaczniki :) MZ ETZ 250 :flesje: Simson "60 cc" hahahaha :) A niech ci sie ta motorynka połamie w ch*j, moze jak łbem przyjebiesz o beton to wstrząs zmusi twoje resztki szarych komórek do podziałów ;)

 

PS Uwaga, odpisuje w temacie ;) jak dla mnie to rzeźba w gównie. I tak nie bedzie działac ;)

 

Umiesz czytac? tam na samej gorze pisze wiec odpisz na to co psze a nie pipeprzysz glupoty On sobie glowe rozwali nie Ty

 

silnik simsona jest mocowany na 2 sroby przyspieszenie bedzie super ale predkosci duzych nie uzyskasz na tych malych kolkach max 60km/h nie wiecej ale wszystko zryjesz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samej gorze pisze

 

Jest napisane, ty wiejski kmiotku :)

 

silnik simsona jest mocowany na 2 sroby przyspieszenie bedzie super ale predkosci duzych nie uzyskasz na tych malych kolkach max 60km/h nie wiecej ale wszystko zryjesz:D

 

 

 

 

Przyspieszenie bedzie na pewno odrzutowe :flesje: I wszystko zryje, nawet twoj beret

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gredoo powiem ci tak jesteś jakiś normalnie po**bany wpiepszasz sie gdzie mozesz niewypowiadasz sie na temat i pie**olisz głupoty.Myśle że niapasujesz do tego forum bo jesteś zbyt wulgarny,niewypowiadasz sie na temat,i obrażasz innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gredoo powiem ci tak jesteś jakiś normalnie po**bany wpiepszasz sie gdzie mozesz niewypowiadasz sie na temat i pie**olisz głupoty.Myśle że niapasujesz do tego forum bo jesteś zbyt wulgarny,niewypowiadasz sie na temat,i obrażasz innych

Czytam, czytam i myślę że ty masz ze sobą jakiś problem.

Masz 15 lat i to twoja wypowiedź jest wulgarna. A co na to mama? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...