Skocz do zawartości

Wrzucanie silnika od simaka do motoryny


sebastian2411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Greedo widac ze mama nie wychowala WYBIC JAK KACZKI TAKICH PAJACOW

 

nie dupe urwie jak kogos nie zjade na dzien wez nie przychodz na to forum

 

tepak

 

Jest napisane, ty wiejski kmiotku ;)

Przyspieszenie bedzie na pewno odrzutowe :flesje: I wszystko zryje, nawet twoj beret

 

 

hehe to mnie zjechales ty masz 20 lat tak? hahaah a zachowanie jak przedszkolak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do niego nie mam, ale z większością przygłupów jest tak że najpierw zniżysz się do ich poziomu a potem oni pokonają cie doświadczeniem ;)

Warto ?

 

Pewnie, że warto, bo samemu też nabierzesz doswiadczenia. pamiętaj: co Cie nie zabije, to wzmocni. :flesje: Wszystkiego trzeba sie uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo widac ze mama nie wychowala WYBIC JAK KACZKI TAKICH PAJACOW

nie dupe urwie jak kogos nie zjade na dzien wez nie przychodz na to forum

tepak

hehe to mnie zjechales ty masz 20 lat tak? hahaah a zachowanie jak przedszkolak

Następny co próbuje być dorosły i pokazać jaki on jest kozak co nie da się zjechać =) Gratuluje

 

Pewnie, że warto, bo samemu też nabierzesz doswiadczenia. pamiętaj: co Cie nie zabije, to wzmocni. ;) Wszystkiego trzeba sie uczyć...

Jak kto lubi. Edytowane przez Marta69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny co próbuje być dorosły i pokazać jaki on jest kozak co nie da się zjechać =) Gratuluje

 

Jak kto lubi.

 

dziekuje

 

czy Ty bys sie dala zjechac jakiemus palantowi? bys cicho siedziala i nic sie nie odzywala? watpie w to

 

wiec przemysl to co piszesz :biggrin:

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałabym się sprowokować jeśli uważałabym że koleś pisze bzdury.

Jeśli reagujesz i zniżasz się do jego poziomu znaczy że rusza cie to co on pisze. Czyli pewnie ma trochę racji skoro sam się tym przejmujesz.

Wyluzuj trochę :biggrin:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greedo sie smiał ze 3,5 konika to mego power i wogule..... ale porównując do orginalnej motorynki ktora ma jakie 1,8-2KM to jest to prawie 2 x tyle :biggrin: to tak jakbys porównywał 18KM do 35KM....

Edytowane przez Bubaziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma jakie 1,8-2KM to jest to prawie 2 x tyle :icon_exclaim: to tak jakbys porównywał 18KM do 35KM....

Oj nie jest to raczej za dobre porównanie. :biggrin: A co do tej motoryny, to napewno sie da, przerabiasz uchwyty i będzie jechało... powodzenia.. i gumowych drzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem moj stary silnik od motorynki sie sypnął tak ze nie dalo sie z nim zrobić postanowiłem kupic silnik od simaka . Jak pomyslałem tak zrobiłem kupiłem silnik s-50 i teraz próbuje zrobić mocowanie do tego silniczka i nie wiem jak. Jeden problem mam za sobą takiże musiałem zrobić inny hamulec poniewaz lancuch leci w simaku po drugij stronie i musialem odwrocic kolo na druga strone i zarazem hamulec zrobić. na szczęcie to juz mam zrobione tylko nie wiem jak zrobić te mocowanie do tego silnika. Widzialem na allegro ze taki silnik jest tylko przymocowany za 1 srubke i ja tez bym tak zrobił tylko czy przy mojej jeździe to wytrzyma. Proszę o radę w tej sprawie. Bardzo mi na tym zależy żeby troche pośmigac.

 

Pozdrawiam wszystkich i prosze o rady.

 

Sebastian Cislak

 

:) ;) ;) :smile:

A nie wolisz: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116427820 ??????

:banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img473.imageshack.us/img473/3537/motoryna17ur1.th.jpg

 

Moja wydumka 80cm3 chłodzona wodą ponad 10KM 5 biegów :)

 

http://img473.imageshack.us/my.php?image=motoryna17ur1.jpg

 

Moja wydumka 80cm3 chłodzona wodą ponad 10KM 5 biegów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...