Skocz do zawartości

Blokada z alarmem na tarczę XENA XN15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

IMO warto. A jeszcze lepiej znaleźć używkę. Ja zanabyłem xene w extra stanie na allegro za 60 zł plus wysyłka. W komplecie skórzana kabura.

Alarm daje radę - wyje, jest wytrzymały, ciężki itd.

Warto poszukać, a jak nie znajdziesz bierz nówkę, będziesz naprawdę zadowolony. No i to wycie zapobiega "odjechaniu" z założną blokadą co zwymkle kończy się pogięciem tarczy hamulcowej. Taki przypominacz jednym słowem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tego disclocka... niestety "alarm" dawno przestał działać i teraz jest to standardowa blokada. Co do "alarmu" to ma on jedną wadę: złodziej prosto i szybko może unieszkodliwić syrenkę - tak było w przypadku próby kradzierzy motocykla mojego kolegi z parkingu strzezonego. Motocykl niz zmienił właściciela jedynie dzieki reakcji stróża. Syrenka ani nie pisknęła bo została przez złodzieja "unieszkodliwiona". Wg mnie jest ona w tej blokadzie raczej poto aby przypominać o konieczności zdjęcia blokady przed ruszeniem.

 

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO warto. A jeszcze lepiej znaleźć używkę. Ja zanabyłem xene w extra stanie na allegro za 60 zł plus wysyłka. W komplecie skórzana kabura.

Szukam od dwóch miesięcy i nic. :)

 

mam tego disclocka... niestety "alarm" dawno przestał działać i teraz jest to standardowa blokada. Co do "alarmu" to ma on jedną wadę: złodziej prosto i szybko może unieszkodliwić syrenkę - tak było w przypadku próby kradzierzy motocykla mojego kolegi z parkingu strzezonego. Motocykl niz zmienił właściciela jedynie dzieki reakcji stróża. Syrenka ani nie pisknęła bo została przez złodzieja "unieszkodliwiona

Możesz coś więcej powiedzieć dlaczgo nie działa?A reklamacja na gwarancji? Jak unieszkodliwił? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mam tego disclocka... niestety "alarm" dawno przestał działać i teraz jest to standardowa blokada. Co do "alarmu" to ma on jedną wadę: złodziej prosto i szybko może unieszkodliwić syrenkę - tak było w przypadku próby kradzierzy motocykla mojego kolegi z parkingu strzezonego. Motocykl niz zmienił właściciela jedynie dzieki reakcji stróża. Syrenka ani nie pisknęła bo została przez złodzieja "unieszkodliwiona". Wg mnie jest ona w tej blokadzie raczej poto aby przypominać o konieczności zdjęcia blokady przed ruszeniem.

 

PZDR!

 

Pierwszy raz słyszę... Tym bardziej że xena jest uznawana przez towarzystwa ubezpieczeniowe jako alarm i przyznawane są za nią zniżki przy wykupie AC.

A alarm może Ci wysiadł bo się bateryjki skończyły?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestem zainteresowany zakupem blokady jak w temacie Czy ktoś z Was posiada takową? Jakie są Wasze opinie na jej temat Czy jest to odpowiednio solidny produkt którym bez obaw możemy zabezpieczać swoje moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz test: http://www.skutery.net/akcesoria-produkt.asp?id=111

 

U mnie ma bardzo wysokie notowanie. Moja podstawowa blokada w czasie kazdego postoju w miescie.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ;)

Nieżaluje ani zlotowki wydanej na tą blokade .

Jest bardzo solidnie wykonana posiada gumową oslonke po to zby baterie nie przemokly ,używam jej bardzo czesto i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla

Niema lepszej i bardziej solidniejszej firmy niż XENA :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z wytrzymaloscia kompletu baterii? U mnie czas uzywania 1,5 roku z intensywnoscia co 3-4 dni na okolo 3 godziny (oczywiscie nie liczac przerwy zimowej).

 

Obawiam sie, ze u mnie przyszedl juz czas na wymiane "zasilania". Xena coraz czesciej odmawia powitalnego pikniecia (trzeba ja noga potraktowac, zeby sie lepiej do tarczy dopasowala) i wyraznie slychac, ze te piski to tez juz takie cieniutkie...

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was z wytrzymaloscia kompletu baterii?

Jak na razie 1 sezon 1 komplet. Myślę, że pociągnęły by dłużej ale po odparkowaniu motocykla na zimę zgapiłem się i zapomniałem wyciągnąć baterii z Xeny. Mróz dokończył dzieła zniszczenia...

Inny mały problem to zabrudzenie elementów optycznych blokady, po ich wyczyszczeniu zaczęła się normalnie i bez kłopotu uzbrajać.

Pozdrawiam

Edytowane przez Kaszpir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...