Skocz do zawartości

szkoła jazdy dla poczatkujacych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_biggrin: witam!!!

Na poczatku chciałbym powiedzieć że jeżdze na gs500f razem z moja jolą tylko jest jeden problem że dla niej jest on ciutek przy duzy do samotnego jezdzenia próbowalismy zapisać sie na bemowie do szkoły suzuki dla motocykli ale po godzinie stwierdziła że ona nie bedzie słuchać faceta który kilka godzin chce teoriji uczyć w pomieszczeniu a ona chce jezdzić po czym stwierdziła że ten nauczyciel nie ma jaj i powiedziała że nie bedzie do niego chodzic. i na tym sie cała historia skonczyła od tamtej pory cały czas mi głowe suszy o to zebym ja nauczył aczkolwiek wolałbym tego nie robić gdyz jestem tez laikiem jesli chodzi o technike prosze o pomoc sprawa tyczy sie wawy niechciałbym nigdzie dalej dojeżdzać bo mam niestety ograniczony czas prosze o pomoc no i adresy w warszawie z góry dzieki

Edytowane przez angel 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: witam!!!

Na poczatku chciałbym powiedzieć że jeżdze na gs500f razem z moja jolą tylko jest jeden problem że dla niej jest on ciutek przy duzy do samotnego jezdzenia próbowalismy zapisać sie na bemowie do szkoły suzuki dla motocykli ale po godzinie stwierdziła że ona nie bedzie słuchać faceta który kilka godzin chce teoriji uczyć w pomieszczeniu a ona chce jezdzić po czym stwierdziła że ten nauczyciel nie ma jaj i powiedziała że nie bedzie do niego chodzic. i na tym sie cała historia skonczyła od tamtej pory cały czas mi głowe suszy o to zebym ja nauczył aczkolwiek wolałbym tego nie robić gdyz jestem tez laikiem jesli chodzi o technike prosze o pomoc sprawa tyczy sie wawy niechciałbym nigdzie dalej dojeżdzać bo mam niestety ograniczony czas prosze o pomoc no i adresy w warszawie z góry dzieki

 

 

A słyszałeś kiedyś o znakach przestankowych ??? Łatwiej byłoby zrozumieć treść wypowiedzi.

 

Co do polecanych szkół - to na tym Forum politycznie poprawne jest polecanie zajęć prowadzonych przez Tomka Kulika :biggrin: . Sam nie miałem jeszcze okazji przekonać się o skuteczności Jego szkoleń, ale wiele dobrego na ten temat czytałem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym Forum politycznie poprawne jest polecanie zajęć prowadzonych przez Tomka Kulika :icon_biggrin:

 

Zgadł!!! Brawo!!! Dać mu banana :icon_biggrin:

A tak na serio gratuluję szybkiego wyciągania odpowiednich wniosków :biggrin:

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym Forum politycznie poprawne jest polecanie zajęć prowadzonych przez Tomka Kulika

To nie ma nic wspólnego z domniemaną powyżej poprawnością, chyba, że ma się na myśli poprawność w instruktażu nauki jazdy. Polecanie Tomka, to nie koleżeństwo tylko szacun za zaangażowanie i skuteczność w tym co robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'lo

 

Ja sie wlasnie przekonuje jak to jest uczyc sie u 'tego' pana i jest oki :icon_biggrin: :biggrin:

 

A swoja droga to widac ze kolega angel_2 nie wczytal sie w forum, bo tu gdzie sie czlowiek nie spojrzy, tam jest Tomek Kulik. Sporo postow ostatnio przejrzalam i niedlugo chyba bede bala sie otworzyc lodowke, coby nie wyskoczyl z niej rzeczony Pan :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angel zobacz ten topic!!

http://forum.motocyklistow.pl/szkola-jazdy...ych-t51301.html

 

Tomek Kulik to instruktor jazdy ktry ogranizuje bezpłatne szkolenia dla wszystkich posiadaczy 2 kółek akurat teraz jest w Krakowie ale sądzę że pod koniec wakacji będzie w Warszawie przyjedz i cwicz! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...