Skocz do zawartości

Mam Super Tenere:-)


mar95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać:-)

Sie pochwalę, bom wlasnie - jako alternatywę dla już posiadanej kanapy :icon_mrgreen: - zanabył droga kupna ;) (i tu ukłony dla Akera - "Magiczne Ręce" :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: za pomoc i wszelaka asystę) ciut leciwą (94r), ale żwawą Tenerę ;)

 

I byłbym wdzięczny za opinie uzytkowników w temacie tego sprzeta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać:-)

Sie pochwalę, bom wlasnie - jako alternatywę dla już posiadanej kanapy :icon_mrgreen: - zanabył droga kupna ;) (i tu ukłony dla Akera - "Magiczne Ręce" :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: za pomoc i wszelaka asystę) ciut leciwą (94r), ale żwawą Tenerę :)

 

I byłbym wdzięczny za opinie uzytkowników w temacie tego sprzeta....

 

Gratulacje sklada posiadacz takowej :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do gratulacji.

 

Miliona bezawaryjnych kaemów życzę. :icon_mrgreen:

 

Sprzęcik nie aż tak leciwy, ... w kwiecie wieku, powiedzmy :icon_mrgreen: , dokładnie ten sam rocznik co moja :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :D

 

 

Dzieki, dzieki, wczoraj i dzis mała traska (200km) poza Wawą....wrażenia super, bo sprzecior faktycznie idealny na nasze drogi główne i nie te główne :biggrin:

 

Poza prośbą o rady i uwagi (bez echa niestety:-((( jeszce jedno pytanie do uzytkowników:

 

jaki stelaż na kufry boczne, gdzie kupiliscie?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kanapa nie będzie jeździła...

 

 

Nieeee :P

Kanapa zostaje, za bardzo lubię szorować chromy :biggrin:

Tenera jest na drugie moto, dla samej jazdy "inaczej" :D i na okazje, gdzie kanapa lepiej żeby nie jeździła :biggrin:

dzieki za rady, a do Doktora juz piszę na PW:-)

 

w Qfajce/MGH mnie nie będzie, jestem poza Wawą na wakacjch :P :notworthy:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza prośbą o rady i uwagi (bez echa niestety:-((( jeszce jedno pytanie do uzytkowników:

 

jaki stelaż na kufry boczne, gdzie kupiliscie?

 

Co do rad to, to co napisał Ryży Koń: lać paliwko, sprawdzać olej i śmigać.

 

Stelaż na kufry boczne jedyny dostępny nowy to Five Stars, do kupienia w Lousie, pasuje do kufrów Givi na mocowanie Monokey.

Ja mam stelaż firmy Motostel http://www.motostel.duh.pl/ofertastel.html ,no jedyna wada to trochę go trzeba indywiduanie dopasować. I jest przystosowany do mocowania Givi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...