Skocz do zawartości

Kolorowe opony do moto


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przedzierajac sie przez niezmierzone zasoby internetowe trafilem na mala ciekawostke, ktora zapewne zainteresuje osoby z zapalem do optycznego ulepszania swojego moto. Rzecz dotyczy kolorowych opon, ktore nawet w niektorych przypadkach daja swietny efekt (bardzo mi sie podoba zielona ZX7R na zielonych oponach :icon_mrgreen: ).

 

Ciekawe kiedy bedzie mozna kupic w naszym ukochanym kraju?

 

Ale ogolnie chyba :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro,

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moze troche to przekombinowane, ale jakby tak dac takie oponki do standardowo malowanego moto (np. zlote do czarnej ZX12R) to efekt bylby chyba extra.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiocha gra i spiewa...disco w polu...a wiesz bardzo lubie notabene....jednak wiadomo co sie robi za tuningi na naszych wioskach...

 

motocykl powienien wygladac jak motocykl...stylowo ...z klasa...a nie jak przystrojona choinka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam pewne wątpliwości co do przyczepności tej gumy. Myślę, że tradycyjne, markowe opony napewno lepiej nadaja się do jazdy. A to to raczej na jakieś pokazy, parady itp...

wiocha gra i spiewa...disco w polu...a wiesz bardzo lubie notabene....jednak wiadomo co sie robi za tuningi na naszych wioskach...

motocykl powienien wygladac jak motocykl...stylowo ...z klasa...a nie jak przystrojona choinka..

Bo ja wiem, czy wiocha...? Swego czasu pamiętam, jak się chodziło po naszych Tatrach, to koniecznie trzeba było nosić ohydny rozciągnięty sweter, szarozieloną kurtkę i stare przemakające glany. Jak szedł ktoś normalnie (jak na dzisiejsze standardy) ubrany to właśnie się mówiło "wiocha"...

Swoją drogą nie wydaje mi się, aby ta strona adresowana była do "naszych wiosek".

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam pewne wątpliwości co do przyczepności tej gumy. Myślę, że tradycyjne, markowe opony napewno lepiej nadaja się do jazdy. A to to raczej na jakieś pokazy, parady itp...

 

Bo ja wiem, czy wiocha...? Swego czasu pamiętam, jak się chodziło po naszych Tatrach, to koniecznie trzeba było nosić ohydny rozciągnięty sweter, szarozieloną kurtkę i stare przemakające glany. Jak szedł ktoś normalnie (jak na dzisiejsze standardy) ubrany to właśnie się mówiło "wiocha"...

Swoją drogą nie wydaje mi się, aby ta strona adresowana była do "naszych wiosek".

 

pozdr

 

Tu sie rodzi pytanie, czy wiocha mozna nazwac miejscowosc, w kotrej ilosc mieszkancow przekracza iles tam tysiecy, czy stopa bezrobocia jest powyzej jakiegos pulapu..a moze w tym przypadku wiocha, to odstepstwo od jakiegos akceptowanego ogolnie kanonu?..

 

Ja tam nie wiem, bo sie nie znam......ale jesli ktos chce miec cos oryginalnego , niepowtarzalnego, to chyba bardziej skupialabym sie na jakis subtelniejszych drobiazgach...a nie zaraz z grubej rury...walnac zarowiasta opone i heeej....

 

Np. w swoim motocyklu pozdzieralam niektore naklejki po poprzednim wlascicielu...moto jest piekny sam w sobie nie potrzeba go dostrajac...to sie chyba minimalizm nazywa...ale o gustach sie nie rozmaiwa:)

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...