Skocz do zawartości

Polskie motocykle


Pimpek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Więcej bardzo ciekawych fotek sportowych Junaków można obejrzeć tutaj:

http://junak.ekoma.pl/gallery/album122

 

 

Mam pytanie odnosnie tych zdjec. Na zjeciu z szesciodnowki w Gotvaldowie pod siedzeniem Junaka przymocowana jest jakas butla podlaczona wezykiem chyba do gaznika. Na pierwszy rzut oka wyglada jak NOS :-)

Spytalem w komentazu zdjecia co to takiego, ale nikt nie odpowiada - moze wy wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche offtopic ale o polskich tyle ze samochodach:

ojciec kolegi mowil ze widzial jak maluchy testowali zaraz po wyjeździe z fabryki i ze w dupie mieli docieranie tylko grzali ile im fabryka dała.

A co do łamania kości przez kopniaki to w wisce obok gość mowil ze komus MZ TS 250 polamala noge. hehe teraz ja ja mam ale nie moge sprawdzic tego mitu bo nie mam kasy na nowe sprzeglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak bylem na wsi to slyszalem taka historyjke: "a ja majac te 20 kilka lat mialem -W-F-M- i raz uciekalem przed milicją wjechalem miedzy pola na miedze przejechalem przez pas miedzy a warszawa milicyjna jak wjechala i ten pas miala przez srodek podlogi to zawisła" nie wiem czy to prawdziwe ale slyszalem takie cos :)

Edytowane przez Pimpek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tą fałke widziałem na bajzlu łódzkim i nie wiem czy to zdjęcie nie pochodzi z tego właśnie bazaru. silniczek to kawał rzemieślniczej roboty. Zrobiony albo raczej przerobiony silnik od janka. Nadlane w cholere aluminium i w tym dopiero tworzyli to cudo. owy cud maił ślady oleju wszedzie gdzie sie tylko dało. ale właściciel zapewniał że silnik napędzał junaka i to z całkiem niezłym efektem:D W jakimś starym świeci motocykli widziałem ogłoszenie i sprzedawany był junak z tym silnikiem w piełniej owiewce (wygladała strasznie:PP)

ale naprawde kłaniem sie w pół gościowi co stworzył takiego aliena!! :P :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie ludzie którzy twierdzą że z wski 125 da sie zrobić crossa to dziwni ludzie bo to moto do "spokojnej jazdy w niedziele człą przyjemnoś w jeżdzie na 2 lub 3 biegu na nioskich obrotach ... :) ale jeśli trzeba to też odskoczy :D

Yamaha MT 03 ----> Suzuki GSXR 750 k6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...