Skocz do zawartości

kupiłem Banditka :-)


Volks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogloszenie znalazlem na mobile.de :) w ciemno nie jechalbym taki kawal, wolalem najpierw cos upatrzyc i poznije sie zastanawiac. Na poczatku czatowalem tylko na ebay'u.de z tym ze tam wszystkie bandity jakie znalzlaem i ktore by mi sie podobaly byly co najmniej 500km od granicy. A tutaj duzo duzo blizej. Bez zastanowienia telefon do goscia, przyczepka, palptop i w droge. I tak przywiozlem moja "suzi" :cool: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie pochwalic bo maszyna sliczna i ladnie chodzi :lapad: Dzisiaj w nocy wrocielem z niemiec. 650 km w obie strony. Nie jest zle a do tego mam nadzieje ze trafilem na ladny i zadbany egzemplarz. 19 tys przebiegu , 96r bezwypadkowy. Przebieg mysle ze prawdziwy patrzac na stan moto...

Moje gratulacje... spoko sprzęci!!! Oby dobrze sie sprawował!!!

Pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku w jedynie słusznym kolorze. :icon_mrgreen:

 

Nie jest zle a do tego mam nadzieje ze trafilem na ladny i zadbany egzemplarz. 19 tys przebiegu , 96r bezwypadkowy. Przebieg mysle ze prawdziwy patrzac na stan moto.

Poprzedni właściciel musiałby nim nawijać średnio 1,9 tys. km w sezonie - więcej nakręcałem rowerem za czasów licealnych. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen - widziałem już podobne rzeczy :icon_mrgreen: Niemcy to zupełnie inny kraj, tam niektórzy kupują samochody/motocykle tylko po to aby stały w garażu :icon_mrgreen:

a dlaczego? bo ich na to stać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak sadze, juz nie raz mialem okazje sie o tym przekonac, ze niemcy to inny kraj i obyczaj. Z pewnoscia nie ma co porownywac do Polski. BTW motocykl naprawde jest w rewelacyjnym stanie i z opinii innych wynika ze przebieg jest prawidzwy. Oby tak bylo. Jestem zadowlony. Mam nadzieje ze tak zostanie., Jutro juz moze bede mial dowod rej i ubezpieczenie, wreszcie na legalu wyjade na droge. Mam nadzieje ze moto sie spisze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego nabytku w jedynie słusznym kolorze. :icon_mrgreen:

Poprzedni właściciel musiałby nim nawijać średnio 1,9 tys. km w sezonie - więcej nakręcałem rowerem za czasów licealnych. :icon_mrgreen:

 

 

Ja nawinelam juz tysiac...i to polowa sezonu w sumie...ale tak to jest jak sie jezdzi raz na tydzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, gratuluje zakupu, i zazdroszcze takiego ładnego sprzeta. Tez w przyszlosci chciałbym sprowadzic Bandita 600 , albo Hornecika, taniej, i nie sa zajezdzone. A co do zlotu - ja chetnie, ojciec ma Banidta 1200 N , mam jeszcze paru znajomych na bandziorach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...