Skocz do zawartości

Pierwsza gleba!!!


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się chyba bez gleby, mój wujek kiedyś dla żartu powiedział, że prawdziwym motocyklistom się jest po wypadku...Coś w tym jest, bo to jest w pewnym sensie jakiś chrzest, jak po wypadku dalej chcesz jeździć, to znaczy ,że to kochasz :buttrock:

Dodam , że ja troche tego miałem, ale przestać jeździć nie mogę :icon_mrgreen:

Pozdrawiam i życzę Ci żebyś znalazł tego gościa, chociaż to będzie bardzo trudne, jest to auto firmowe i prawdopodobnie nikt się nie przyzna ,kto jechał w tym momencie tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem go wczoraj. Wjezdzal na zeraniu na slimak na bródno. Auto jest strasznie oczojebne, wiec nie bedzie problemu z jego namierzeniem. Miales jakichs swiadkow?

 

kolego czytaj wszystkie posty a nie tylko pierwszy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej pozno niz wcale, ...uj ci zajechal, spowodowal kolizje (mozesz isc na obdukcje, dostaniesz zwolnienie bedzie WYPADEK) i uciekl z miejsca zdarzenia. ZGLOS TO NA POLICJI!!!

 

Co mam zgłosić? Jak się wywróciłem kiedyś na rowerze to miałem większe obrażenia niż teraz. Mam tylko kilka obtarć (łokieć, kolano), głową nawet nie dotknąłem asfaltu (sam nie wiem dlaczego), przepaloną kurtkę no i trochę obdarte moto (sam nie wiem czemu tak słabo - owiewka prawie nie ruszona). Po za tym nie mam świadków. pzdr

 

janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego czytaj wszystkie posty a nie tylko pierwszy......

 

 

Kolego, a nie pomyslales ze w trakcie mojego odpisywania ktos juz wyslal odpowiedz? Forum to nie system bankowy ze znacznikami czasu, ticketami, itp gdzie wszystko jest zsynchronizowane co do sekundy..... wiec zwracaja komus uwage wez to sobie do serca

 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się przyda taka informacja, żeby gościa namierzyć. Kampanie reklamowe na Smartach organizuje agencja reklamowa A2 ("a kwadrat", tel. 022 498 41 00 do 10). Ponieważ pojazd był zbrandowany Martini, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie maszyna z ich floty reklamowej, "wykupina" przez dystrybutora Martini. Zadzwoń do nich i poproś o informację, czy pracują dla Martini i dokładne sprawdzenie, czy któryś z samochodów nie ma uszkodzonego zderzaka lub błotnika. Wcześniej możesz zgłosic na Policję, podając im jednocześnie, gdzie go prawdopodobnie mogą szukać. Jeśli nie będą Ci chcieli powiedzieć, skontaktuj się z działem marketingu dystrybutora Martini - oni chętnie się tym zajmą, bo będą w stanie obniżyć koszty kampanii, a poza tym źle to wpływa na wizerunek. :icon_mrgreen: Możesz też uderzyć najpierw do Martini. Pamiętaj jednak, że na 90% to nie był ich samochód, ale wynajętej agencji reklamowej, więc nie traktuj ich od razu jako wrogów :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam zgłosić?

 

Janek, ja bym zgłosił szkode moralną z tytułu braku możliwości spacyfikowania kierowcy Smarta :icon_mrgreen: :buttrock:

 

Zgadzam się, że gleba musi być :D Ja swoją miałem w zeszłym sezonie, też nic mi sie nie stało a i ochota na moto wcale nie przeszła :buttrock:

Pamiętaj - teraz jak będziesz atakował Smarta to już z prawej go bierz :D

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co zgłosic: uszkodzenie mienia: kurtkę, rękawice, spodnie, motocykl...

 

nie ma się w ogóle co zastanawiać- im szybciej to zrobisz tym lepiej, a im później tym wiecej ludzi zapyta dlaczego tak późno. no i nie mozna skur*** odpuścić,bo następnym razem tez zwieje - u Ciebie było w miare ok, a jesli w jego nastepnym razie będa ofiary?jesli nie dla siebie to zgłoś to dla nich.

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 czerwca jechałem do granicy w Zwardoniu, jak przejeżdzałem przez Bielsko-Białą to takich smartów ok.10 jechało, z logo Martini.

A więc uwazajmy , bo można je spotkać nie tylko w Warszawie

 

PIRACI DROGOWI SĄ WSZĘDZIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 czerwca jechałem do granicy w Zwardoniu, jak przejeżdzałem przez Bielsko-Białą to takich smartów ok.10 jechało, z logo Martini.

A więc uwazajmy , bo można je spotkać nie tylko w Warszawie

 

PIRACI DROGOWI SĄ WSZĘDZIE!!!

 

10 smartów ??? to pewnie była niezła jatka, skoro jeden wystarczy do gleby :-))))

 

jaki wynik starcia ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest ich pewnie około 20-30.Siedziba firmy jest ,jeśli się nie mylę Al.Wilanowska.Stoi tam zawsze po południu kilkanaście Smartów więc łatwo znajdziesz.

Jak się tę firemkę przyciśnie, to sami wyłowią spośród siebie czarną owcę, chociażby dlatego, że nie będą chcieli, żeby każdy z nich był napiętnowany przez przypadkowych motocyklistów.

 

A potem pedały w katamaranach dziwią się, że tak ich "kochamy". :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janekk na Wisłostradzie jest teraz zatrzęsienie kamer z monitoringu miasta, zgłoś to Policji. Nawet jeśli nie było kamery w miejscu kolizji to być może namierzą gościa z innej, podaj tylko kierunek jego odjazdu. Jest szansa, że się uda. Pozdrawiam! :lapad:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...