Skocz do zawartości

Kawał idioty ze mnie !!


jokoko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, pewnie temat poleci do kosza, ale nie wiem musze to gdzieś wyrzucić !! Jestem idiotą !

 

Wszystko zaczeło się od tego, że się nieźle wqr.. więc pomyślałem, że na motocyklu o wszystkim zapomne - było inaczej. Wqr... jechałem jak ostatni idiota pomimo tego, żę mam 125 ! tak więc zachciało mi się być szybciej w domu i musialem zacząc wyprzedzać . Po pierwszym rzucie oka myślałem że zdąrze jednak juz w trakcie wiedziałem ze nie bedzie ciekawie. Tir z naprezciwka, ulica wąska, głebokie rowy po bokach niema gdzie uciec, pierwszy raz miałem taką sytuacje i nie myślalem o tym ze nie zdarze ! Byłem pewny ze skończy się to czołowym przy dość duzej predkosci!! A jednak zdąrzyłem milimetrami ! Tir trąbbił, mrugał, hamował a ja myślałem o smierci i rodzinie !!

 

Jestem głupi zjedzcie mnie ze lipny temat i ze jestem matoł !!

 

sory za to ale musialem z siebie to wyrzucic !

Szkur!!!!! :icon_mrgreen:

 

morał ? nie wsiadajcie wqr na motocykl !! pierwsyz - ostatni mój raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem problem i też byłem mocno wkurzony. Podczas jazdy myślałem intensywnie o sprawie i nie zauważyłem jak ciężarówka przede mną stanęła, w ostatniej chwili zacząłem hamowanie i udało się :icon_mrgreen:

Niestety nie powinno się jeździć żadnym pojazdem pod wpływem dużych emocji związanych z jakimiś tam problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie powinno się jeździć żadnym pojazdem pod wpływem dużych emocji związanych z jakimiś tam problemami.

 

Dziś się o tym przekonałem i jeżeli już będę musiał wsiąść na moto to będę baardzo uważał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...