Skocz do zawartości

Aprilla Af1 80


puma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jakoś mi to nie wygląda na 91r Ogułem sprzęt widać po fotach że troche zaniedbany .. No i silnik raczej nie minarelli więc może byc problem z częsciami. Ja bym kupil za tą cene co teraz stoi czyli 2300 ale jezeli silnik( i reszta) jest OK..PZDR

PS Witamy:P

Edytowane przez krzychu-985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym przeprosić w tym miejscu wszystkich zainteresowanych tematem Aprilli AF1.

 

ty opierdalajac go tez sobie nabijasz posty.

Co ty za bzdury wypisujesz? Też powtarzasz wszystko, co było powiedziane, a twój pierwszy post to od razu zalążek kłótni! Poczytaj sobie teksty tego jegomościa i jeszcze raz przeczytaj, co napisałeś. Ludzie, czy to forum schodzi na psy? Jakich @#$%#^% Ziemia musi nosić na zwych barkach!? Proszę cię w obecności świadków - puknij się w główkę.

 

Jeszcze trochę i zacznę przeklinac na forum tak samo jak powyższy cwaniaczek. Choć wcale nie chcę zniżać się do jego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcer stajesz się powoli niedzielnym moralizatorem ;)

Kiedy masz urodziny ? ;) podeśle ci jakiś ładny moherowy berecik ;P

 

A tak serio i na temat to wypowiem się z punktu widzenia kogos kto nie zna się technicznie na tym modelu :cool: Mogę jedynie powiedzieć że ładny jest wizualnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od APRILI AF-1. Bardzo fajny motorek, ale ta z aukcji jest okropna ! Za darmo bym tego nie wzioł. Poszukaj jakiegos ładniejszego egzemplarza.

 

Podrawiam

 

 

eee tam darmo to i ocet słodki ;)

 

 

A co do aprilki to potwierdzam że chyba w tej cenie pożądniejsze by było rg.

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napisz nam czy katujesz sprzęty czy jezdzisz spokojnie bo jak katujesz to pojdzie w zacierke ;) .Mało wytrzymałe sprzęty jak dla mnie.Lepsza perspektywa to rg ktore jest nie do zajebania.

 

Z regóły dbam o swoje moto, ale będąc szczerą eh czasami się zapominam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...