Skocz do zawartości

Kolejny moto nie zyje.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kierowca toyoty nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Zginął kierujący jednośladem i jego pasażer oraz kierowca samochodu.

Auto wyjechało z drogi podporządkowanej na główną wprost pod motocykl yamaha.

Puszkarz pewnie myślał że jak ma toyote to jest szybszy od rakiety i `zdąży`.

I właśnie tak się kończy przecenianie własnych możliwości.

Szkoda tylko motocyklisty i jego plecaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszkarz pewnie myślał że jak ma toyote to jest szybszy od rakiety i `zdąży`.

I właśnie tak się kończy przecenianie własnych możliwości.

Szkoda tylko motocyklisty i jego plecaczka.

 

nie przecenianie własnych tylko niedocenianie możliwości motocykla...

 

akcja 'bezpieczny motocyklista' powinna byc chyba prowadzona pod hasłem 'nie zdażysz przed motocyklem...i nie sprawdzaj tego".

 

 

szkoda ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*]

 

Mysle ze wieksza ilosc wypadkow jest spowodowana wieksza iloscia motocykli na naszych drogach

wiecej motocyklistow(najczesciej nie doswiatczonych)=wiecej wypadkow.

W moim miescie raz za czas widywalem motocykliste a teraz w ciagu dnia widze conajmniej 10...

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zafajdany dziad w Skodzie (jakos mnie to nie dziwi) usiłował parszywie wymusić na mnie pierwszenstwo. Jak mu w miare grzecznie zwrocilem uwage gdzie sie pcha tym złomem na kredyt, to zaczely sie bluzgi. W tym momencie taksówkarz z Ele Taxi, który stał za mną podszedł do skodziarza i sprzedał mu taką plombę że aż miło :D))

Potem trafiłem na debila w BMW, który chcial mnie zepchnąc do wewnętrznej zakrętu. Ale tu juz poradzilem sobie bez pomocy taksówkarza :)

Trzeba uważac, bo od tego upału ludzie głupieją....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie taksówkarz z Ele Taxi, który stał za mną podszedł do skodziarza i sprzedał mu taką plombę że aż miło :D))

Potem trafiłem na debila w BMW, który chcial mnie zepchnąc do wewnętrznej zakrętu. Ale tu juz poradzilem sobie bez pomocy taksówkarza :)

 

 

 

no co ty, ale akcja??? Co na to skodziarz jak mu taksiarz przyfansolił???Pewnie pozwie taksiarza bo mu sztuczną szczenke rozwalił, a ty będziesz świadkiem.hehhe

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...