Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taki gosc co spiesa uczyl jezdzic i przy okazji lata samolotami i udalo mu sie pare razy wygrac ama , moze wiecej niz pare...

 

Spies, Spies, to ten co się tak wywracał??

 

Żadna rekomendacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to rozwala. Ktoś kto ma blade pojęcie i dopiero zaczyna jakiś sport ma wymagania żeby uczył go co najmniej mistrz europy a najlepiej świata. Z resztą. Ornitolog wcale nie musi umieć latać.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to rozwala. Ktoś kto ma blade pojęcie i dopiero zaczyna jakiś sport ma wymagania żeby uczył go co najmniej mistrz europy a najlepiej świata. Z resztą. Ornitolog wcale nie musi umieć latać.

 

Mówi ten, co uczy się u najgorszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to rozwala. Ktoś kto ma blade pojęcie i dopiero zaczyna jakiś sport ma wymagania żeby uczył go co najmniej mistrz europy a najlepiej świata. Z resztą.

 

Oj tam, oj tam, kazdego kto zechce aby uczyl go byly mistrz swiata moze tego zaznac, w koncu kasa czyni cuda.

 

Macie takie zyczenie piszcie na priva, zaletwie Wam i mowie calkiem serio, pojedynczo lub calej grupie, jak kto woli.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam, kazdego kto zechce aby uczyl go byly mistrz swiata moze tego zaznac, w koncu kasa czyni cuda.

 

Macie takie zyczenie piszcie na priva, zaletwie Wam i mowie calkiem serio, pojedynczo lub calej grupie, jak kto woli.

 

:crossy:

 

Ale w Polsce czy w Niemczech, czy gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Polsce czy w Niemczech, czy gdzie?

 

W NIemczech. Sa nawet imprezy, gdzie organizator maszyny uzacza - nie gratisowo ma sie rozumiec.

 

:crossy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki gosc co spiesa uczyl jezdzic i przy okazji lata samolotami i udalo mu sie pare razy wygrac ama , moze wiecej niz pare...

 

Doczytałam, ale dzięki.

 

Ja to czekam aż Rossi skończy karierę i otworzy swoją szkołę. ;) Tylko, jak tak dalej pójdzie, to będę wtedy miała 90 lat i nawet na H-D nie wlezę :laugh: ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saul uwierz mi, jeżeli tylko masz coś do powiedzenia i dzięki Twoim wskazówkom pojadę trochę szybciej to, stary, będę Cię słuchał jak żaba grzmotu. Obserwując yubego i Kiviego zrobiłem większy postęp niż po obejrzeniu całej serii motoGP.

Za to Rossi może nie być tak dobrym trenerem jak zawodnikiem.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saul uwierz mi, jeżeli tylko masz coś do powiedzenia i dzięki Twoim wskazówkom pojadę trochę szybciej to, stary, będę Cię słuchał jak żaba grzmotu. Obserwując yubego i Kiviego zrobiłem większy postęp niż po obejrzeniu całej serii motoGP.

Za to Rossi może nie być tak dobrym trenerem jak zawodnikiem.

 

Mozesz wierzyc lub nie, ale bedzie. Cala sztuka w tym aby obserwowac swoja technike jazdy i umiec slowami opisac to co sie robi, t caly sekret. Teraz mozemy podyskutowac, czy Rossi wie co robi ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...