Skocz do zawartości

im szybciej jadę tym widzę wyraźniej...


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj miałem ciekawy dzionek. rano ok 150km nawinięte jeżdząc po mieście i woząć różne panny...a o 17tej sruu w trasę z plecakiem większym i cięższym niż ja.

 

jak wróciłem o 3ciej w nocy po nawiniętych, bez 20, 600kilometrach miałem ciekawe obserwacje...

 

 

-im szybciej jadę tym widzę wyraźniej to szczera prawda... jak masz szybę zawaloną komarami :)... jak się stoi to nic nie widać - jak ruszasz obraz się pojawia a im szybciej jedziesz tym wyraźniejszy, nie?

 

po zastanowieniu i odświeżeniu wiedzy z drugiego roku na temat procesów poznawczych : mechanizm jest prosty dość- oczy wykonują cały czas drobne ruchy,zeby obraz 'drażnił' różne pręciki i czopki(spróbujcie patrzyć w jeden punkt cały czas- ciezko jest,ale jak się uda to obraz zanika- od zewnątrz do środka). dzieki drobnym ruchom gałek ocznych, mózg składa obraz z tego co mu dostarczą drażnione pręciki itepe (uproszczone nieco ale o to w sumie chodzi). jak szyba jest zawalona komarami to mamy nieduzo wolnych miejsc przez które widać,lecz jak się jedzie to obraz za tymi przejrzystmi miejscami 'przesuwa się' po dnie oka i mózg majstruje z tego obraz...fascynujące zjawisko :D ...ale chyba lepiej czyścić szybę :icon_mrgreen:

(tak, pierwszy raz w zyciu zrobiłem 250km w nocy-najdłuzsza wczesniejsza trasa- 50km).

 

-kurcze uwielbiałem jeździc w nocy- teraz zwyczajnie się boję. nauczylem się jeździć z kciukiem jednocześnie nad przełącznikiem swiateł i klaksonem :icon_evil:... parę razy serce w gardle, sarenki jakieś takie odważniejsze...wręcz suicydalne.

 

-gs idzie na koło- bez sprzęgła. wystarczy niedoświadczony pasazer o wzroscie 190 i wadze 90, który złapie się z tyłu :icon_evil:

 

hehe jeśli ktoś widział wczoraj miedzy 16:00 a 03:00 na trasie gdańsk-słupsk-koszalin-mielno czarnego gsa , z zółto czarnym kierowcą i pasazerem w DPM i kevlarowym chełmie (tez dpm) to byłem ja z kumplem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zainteresował wątek dotyczący wożenia "różnych panien".

Możesz go rozwinąć? :D

 

jasne, ale co tu rozwijac... mam swoją pannę, i jeszcze jakies inne zainteresowane plecaczkowaniem. raczej z 3miasta, niektóre mają wlasne ciuchy :) jak ktos ma wolne miejsce i lubi pośmigać to mogę zapoznać z przynajmniej jedną :icon_mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, ale co tu rozwijac... mam swoją pannę, i jeszcze jakies inne zainteresowane plecaczkowaniem. raczej z 3miasta, niektóre mają wlasne ciuchy :) jak ktos ma wolne miejsce i lubi pośmigać to mogę zapoznać z przynajmniej jedną :icon_mrgreen: ...

To twoja kobieta nie jest zazdrosna o inne plecaczki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może awful to muzułmanin :D

 

mormon :icon_mrgreen: . poza tym monogamia to zrepresjonowana poligamia, a represjom w dobie wolności mówimy stanowczo i zdecydowanie RACZEJ NIE!

 

 

 

 

powaznie nikogo nie interesują procesy poznawcze? zupełnie jak studentów u mnie :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się nazwya ta piosneka, z której są te słowa?

 

Przepraszam za zmiane tematu hehe

 

Piosenka Macc Skład (czy jakoś tak) z filmu Stunt Day 2. Mam to na dysku, ale na drugim kompie. W temacie o Stunt Day 2 juz link jest nieaktywny. Napisz do Poonani...

 

http://forum.motocyklistow.pl/poonani-m7689.html

 

...on powinien mieć to ci wyśle.

Edytowane przez ojro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awful!

mnie interesują procesy poznawcze. z chęcią poznam te 'różne panny'

:)

 

znajdz sobie własne gdzieś blizej :icon_mrgreen:

 

a tak btw co ten temat tu robi? wydawało mi się,ze zakładałem go w piwie... :D

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest... jak jade szybko to widze wszystkie robale lecace ... obok i we mnie.... najfajniejsze jest uczucie... kiedy leci sie nisko, widzi w oddali jakiegos wiekszego owada... widze jego lot... jak sie porusza ... zbliza BOOM... rozpryskl sie na moim barku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...