Skocz do zawartości

TVN UWAGA


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie program mi się podobał, ale...

 

...zwróciłam uwagę na jedną rzecz, która zupełnie mi się nie podobała... Autorz programu zorganizowali sobie skądś dr mentosa - "kaskadera motocyklowego", sprowokowali go do "niezłego poginania", ile razy jechał na kole (czy to jakiś szybki jazdy na kole był? ) , omijał wysepki z lewej strony, śmigał po zakreskowanym, 170km/h a nawet i 246km/h z komenarzem jak to "dawcy po wariacku jeżdżą, a ciekawa jestem czy tak bezpiecznie było jak kręcili ten materiał....... na własne życzenie ;)

 

Tomek :banghead: jak zawsze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Generalnie jak dla mnie program był wporządku, bo jasno przedstawili zarówno problem szkolenia początkujących motocyklistow jak i przyczyny debilizmu na drodze. Mam nadziej ze chociaz niewilki procent puszkarzy po obejrzeniu tego programu będzie miało bardziej pozytywne nastawienie do motocyklistow.

Rzeczywiście, prowadzcy Cebula mógł sobie spuścić trochę pary przed programem, jak również wstawka z dr mentosem to dla mnie porażka.

Tak czy siak program o wiele lepszy od tego niedawnego w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem ten program i jestem pod wrażeniem gdyż nie było znowu ze to nasza wina i że jestesmy swirami, tylko nagonka na system. Szczera prawda.. jak to wygląda? ja po miescie jeździłem 2 h czy to normalne? a 18h na placu. To jest naprawdę chore. To państwo kompletnie nie dba o nas spójrzmy drogi,super śliskie pasy, czym u nas w Polsce łata sie drogi? Gdzie na niby świeżej drodze są kg żwirku...

Ostatnio czytałem że w Niemczech na niebezpiecznych zakrętach tam gdzie są barierki te metalowe zakładają dodatkowy pas(taki gładki z metalu) niżej żeby wrazie wypadku motocylista nie udezył w słupek bo to zazwyczaj kończy się powaznymi obrazeniami tylko o tą barierkę. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość z wasjestw szoku, pozytywnym oczywiście, myślalem że znów będą linki na szyji i inne a tu zupelnie inny problem :icon_mrgreen:

 

Nic dodać nic ująć, naprawde dobry i obiektywny reportaż :D

 

p.s. Tomek, ale ty wyglądaleś jakby cie z pod Motoruła wywlekli :) W mechanicznym tego slowa znaczeniu:)

Edytowane przez klaudiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...