Skocz do zawartości

Aprilia RX 125 za ile ? :)


Rekomendowane odpowiedzi

90 - 92 rocznik :) jak dobrze trafisz to bedzie

 

 

Eeee taki stary rocznik?? Jak widze na allegro to zarejestrowane z rocznika 95 - 97 kupie za 5000 zł, to czemu za 4300 mam nie sprowadzić czegoś z podobnego rocznika do rejestracji... Moze wypowie sie ktos kto był za granicą i wie jak te sprzęty stoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się rocznikiem nie podniecał, bo jeździć ma moto a nie rocznik - kup nieskatowany egzemplarz - bo co za różnica czy maszyna ma 13 czy 9 lat, ważne czy wszysko miała wymieniane na czas. Ja tam wolę dobry egzemplarz z '92 niż umęczony z '99. Kup 160 ccm jak trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się rocznikiem nie podniecał, bo jeździć ma moto a nie rocznik - kup nieskatowany egzemplarz - bo co za różnica czy maszyna ma 13 czy 9 lat, ważne czy wszysko miała wymieniane na czas. Ja tam wolę dobry egzemplarz z '92 niż umęczony z '99. Kup 160 ccm jak trafisz.

 

 

Rozumiem, ale moge kupić maszyne nawet do remontu, będe miał co przez zime robić, chodziło mi tylko o rocznik jaki za tą kase dostane. Dzieki wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale moge kupić maszyne nawet do remontu, będe miał co przez zime robić, chodziło mi tylko o rocznik jaki za tą kase dostane. Dzieki wszystkim

 

JAk nie masz co robić zimą to z chęcią podrzucę ci moją maszynę do remonciku :D i ty i ja będziemy zadowoleni. :) żarotwałem oczywiście.

 

ps. w takim wypadku rzeczywiście dobrze kupić sobie coś młodego - wyremontować i wtedy nie dość że masz młodą sztukę to jeszcze wiesz na czym latasz - szkoda że ja mam mały wstręt do remontów i grzebania poważnego w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja szukalem to mialem tylko 3000 na aprilie i jaka kupilem taka kupilem i po sezonie mam zamiar wlozyc do niej nopwy tlok ustawic zawor nowe klocki na przod bo z tylu zalozylem to zalezy jak trafisz ale ogol;nie polecam aprilia i to bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja szukalem to mialem tylko 3000 na aprilie i jaka kupilem taka kupilem i po sezonie mam zamiar wlozyc do niej nopwy tlok ustawic zawor nowe klocki na przod bo z tylu zalozylem to zalezy jak trafisz ale ogol;nie polecam aprilia i to bardzo:)

 

 

Co ty gadasz chcesz w RX 125 zawory robić ? :) Jaja sobie robisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...