Skocz do zawartości

Podruże na motorowerach


karol0545
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moj rekord w jeden dzien to 198 km wyszlo mi tyle po wycieczce z kumplami(Ts-ka, Simson, MBK neos, Honda MBX) na prom na Odrze kolo Krosna Odrzanskiego i jeszcze po miescie sie pokrecilem troche.

Bez zadnych zlych przygod, tyle ze po ok. 100 km tylek boli.

To byla najdluzsza wycieczka na motorowerze :icon_mrgreen:

Byla jeszcze w zeszlym sezonie z przygodami troche krotsza bo ok. 130km, ale za to w duzej mirze w mocnym deszczu :wink: Nigdy tak nie zmoklem mialem mokre doslownie wszystko chodzilismy po cieplym aslalcie na boso wykrecajac se skarpetki i inne rzeczy. Ta wycieczka byla rowniez na prom tyle ze na Warcie no i z niej nauczylem sie ze jak pada deszcz nie nie warto zabardzo czekac az przejdzie bo i tak sie go dogoni a jak nie ta chmure to inna.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Myślę, że w poniedziałek lub we wtrorek będe mieć przygode.

Mój sprzęcik się zrypał i kolega będzie mnie ciągnał ta zmulonej na maxa jawce 50 :wink: około 10km do kolegi na warsztat :icon_mrgreen:

Jeśli naprawimy od razu się żegnam z pegazikiem- sprzedaż :icon_mrgreen:

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy ile uzbieram kasy tak mniej więcej do końca lipca.

Ile może dziadek dołoży i rodziece.

Zależy też co się trafi.

 

Jak coś to będe szukał w okolicach i wójek w niemczech:

 

- NSR 50 (ale wątpie, żeby było do tej kasy)

- DT50/80

- MTX 80

- TS 50

- RG80

- MBX 80

- i jeśli w ostateczności to Pegeuot Trekker.

 

No i to by było na tyle :wink:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szad naturalnie, że myślałem.

Mam nadzieję, że starczy mi kasy na coś lepszego od MB.

Ale mb5 mi sie tak jakoś nie podoba :wink:

Taki simsonowaty troche motorek, ja chce coś bardziej ładniejszego i mocniejszego :icon_mrgreen:

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sobote zrobilem z kolega 20km on na Pegeuot Trekker a ja na jawce zrobilibysmy wiecej tylko on nie ma zarejestrowanego skutera, a mielismy jechac nad zalew ale tam duzo policji sie kreci, wiec nie mielismy gdzie zabardzo jezdzic. ale brat przyjezdza do mnie na wakacje ze swoim ogarem zarejestrowanym to mysle ze ze 100 zrobimy jednego dnia :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Qóba a czemu jest tak wrogo nastawiony do Trekkera :)

Taki wiesz fajnie się jeździ, ze skuterów to tylko ten mi sie podoba.

Najlepiej czrwony kolor.

Koleżanka ma taki i 100km/h sobie lata i jest fajnie :)

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta chyba licznikowe 100Km/h nigdy niewierzylem i wierzyl nie bede w predkosci powyzej 100 a awt u niektorych 120km\h chyba ze w bardzo zmodyfikowanych skuterach.Ale jak mi kolo pisze ze leci Areoxem 95km'h po odblokowaniu.a ja lece simsonem na amxa(lecailem) i jade rowno z nim a z gory go pyrzedzam to sa jajca;]i u mnie na liniku juest nieco powyzej 80km\h( z gory) a u niego 95;]

 

Sory za pisownie ale po imprezie jestem :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...