Skocz do zawartości

Przestroga - czyli gdzie chowac telefon komorkowy


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z pucharu enduro gdzie miałem fona w pasie narzędziowym, zaliczyłem kilka gleb na kamienie(po jednej większej wysiadło oświetlenie i cieknie laga :icon_razz: ) a telefon sprawny, nawet ryski niema :buttrock:

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
gdzie miałem fona w pasie narzędziowym, zaliczyłem kilka gleb na kamienie(po jednej większej wysiadło oświetlenie i cieknie laga ) a telefon sprawny, nawet ryski niema

 

Hyh, reguły nie ma, jakiś czas temu Kowal wywrócił się na podjeździe, spadł do tyłu i plecami (sakiem) uderzył w drzewo. Wyświetlacz zrobił czarną kupę i po telefonie :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh, reguły nie ma, jakiś czas temu Kowal wywrócił się na podjeździe, spadł do tyłu i plecami (sakiem) uderzył w drzewo. Wyświetlacz zrobił czarną kupę i po telefonie :buttrock:

pzdr

 

 

Istnieje również możliwość że motocykl ulegnie spalniu, zatopinieniu, wybuchowi czy w najgorszym wypadku ktoś ukradnie naszego bike wraz z bezcennym telefonem. :icon_razz: Oczywiście nikomu tego nie życze , tfu tfu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma znaczenie jakość telefonu jeśli upadasz na niego całym ciężarem ciała plus motocykla na kamień? :buttrock:

Mój telefon zwykle trzymał mój ojciec, który stał obok toru, a jak jeździłem gdzieś dalej to chowałem go zawsze do torby na pasie.

 

 

 

 

A jednak ma bo jam mam NOKIA 6250 pancerną i wytrzymuje wszystko. Ten telefon kupiłem specjlnie pod względem off-road. Mogę naprawdę się nim nie przejmować wczasie jazdy, uzywać go brudnymi łapami, gdy wpadnie do błota nie przejmuje się, a gdy udeży o kamień nawet nie sprawdzam czy jest sprawny bo wiem że jest ! :icon_razz:

 

http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6250/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ericssona R310s podobnych rozmiarów i nie wyobrażam go sobie na moto z tego prostego powodu ze musialbym chyba mieć osobną przyczepke na sam telefon...

Ja mam "kosmetyczke" na tylnym blotniku. bardzo fajny gadżet. Wchodzą 2 butelki wody po 0,5l, podstawowe narzędzia + portfel z telefonem. Trzeba tylko pamietać zeby miec jakis pokrowiec/szmate na telefon bo inaczej sie poobija np. o klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja, debil jeden, mam w domu starego siemensa me45, ktory do tej pory sie kurzyl....

zamiast brac go na moto, to teraz to gowno bedzie moim glownym telefonem... pff...

a jezeli chodzi o niezawodnosc, to nie polecam nokii 6650.. na splywie kajakowym zlapala wilgoc i siadla - naprawa 300 zl.. teraz zbity wyswietlaccz.. bateria trzyma max 2 dni.. ogolnie gowno nie telefon :icon_razz:

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze zawieszoną na szyi taką kieszonkę na rożne pierdoły w ktorej to trzymam papiery,komore i pilocik do bramy :)Oczywiście chowam to pod ubranie i nawet podczas wywrotki ciężko uszkodzić coś z tych rzeczy.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...