Skocz do zawartości

Honda NS-1 - więcej mocy, lepsze osiągi.


Sewy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

seryjna NS1 ma 16 KM. chyba ze moze jakas zblokowana to moze i 10.

w kazdym badz razie jeszcze wieksze wyzylowanie NS1 doprowadzi do baaardzo szybkiego zuzycia silnika.

 

po pierwsze kup sobie swiece zalecana przez producenta NGK BR8ECS. wazna jest koncowka- ECS, bo to zupelnie inna swieca.

po drugie- zdjecie koncowki tlumika- wpakowanie zupelnej przelotowki- dodaje niesamowitego kopa-

po trzecie nie baw sie w stozkowe filtry bo to wiecej popsuje niz da.

 

generalnie dobrze wyregulowany gaznik i wysoka kompresja(tlok) i bedzie git.

 

seryjnym NS1 bierze sie spokojnie TZRke po tuningu na 70ccm i z innymi badziewiami.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ns1 w porownaniu np do mojej mtx ma wiekszy gaznik(21 mm) inny tlok i ustawienie zaplonu.nie wiem po co ci wiecej mocy jak ns-1 to najsliniejsza 80cmm.Nieliczac wyczynowych crossow typu Yz-85.mysle ze ten silnik mozna powiedziec jest juz stuningowany fabrycznie.a bardziej tylko zwiekszysz jego zuzycie niz moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Kurcze chłopaki co wy macie z tą wersją Montesa, a weź się dokładnie przygladnij całemu moto i zobacz czy tam jest takie wyrażenie- powinno byś jedno typu Montesa coś tam fabrica itd. na tabliczce metalowej.

 

Mówienie "mam wersję Montesa" jest jak najbardziej nie poprawne, ponieważ nie jest to żadna nazwa ani mocniejsza wersja. Przeczytajcie wszystko w necie, katalogi itd nigdzie tam nie ma Montesa!!!

 

Nazwa Montesa to nazwa fabryki produkujacej motocykle w Hiszpanii (Barcelona) dla giganta- Hondy w tym także model Nsr 75 (Ns-1) w moim przypadku Nsr 75N, ("N" oznacza tyle co rok produkcji 92, choć i tak datę pierwszej rejestracji mam 94).

 

Także nie ma takiego czegoś, że ja mam silniejszą bo mam Montesa, jak ci ktoś taki kit wcisnął na stałe to znaczy, że nawet nie chciało Ci się dowiedzieć czym latasz i komu możesz za to podziękować w naszym przypadku zarówno Japończykom (za pomysł), jak i Hiszpanom (za urealnienie ich pomysłu pomysłu).

 

To by było na tyle ale naprawdę szerzycie niewiedzę i za wami powtarzają kolejni :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kurcze chłopaki co wy macie z tą wersją Montesa, a weź się dokładnie przygladnij całemu moto i zobacz czy tam jest takie wyrażenie- powinno byś jedno typu Montesa coś tam fabrica itd. na tabliczce metalowej.

 

Mówienie "mam wersję Montesa" jest jak najbardziej nie poprawne, ponieważ nie jest to żadna nazwa ani mocniejsza wersja. Przeczytajcie wszystko w necie, katalogi itd nigdzie tam nie ma Montesa!!!

 

Nazwa Montesa to nazwa fabryki produkujacej motocykle w Hiszpanii (Barcelona) dla giganta- Hondy w tym także model Nsr 75 (Ns-1) w moim przypadku Nsr 75N, ("N" oznacza tyle co rok produkcji 92, choć i tak datę pierwszej rejestracji mam 94).

 

Także nie ma takiego czegoś, że ja mam silniejszą bo mam Montesa, jak ci ktoś taki kit wcisnął na stałe to znaczy, że nawet nie chciało Ci się dowiedzieć czym latasz i komu możesz za to podziękować w naszym przypadku zarówno Japończykom (za pomysł), jak i Hiszpanom (za urealnienie ich pomysłu pomysłu).

 

To by było na tyle ale naprawdę szerzycie niewiedzę i za wami powtarzają kolejni :banghead:

 

Ale może ta wersja ,która była robiona w Montesie jest mocniejsza,tak samo jak moja tzr125r była robiona w Belgardzie a ma wiecej mocy od zwykłej tzr125...

 

A poza tym to o tych mocach to jest jedno wielkie pierdzielenie,tez się nasłuchałem ile tam moja tzrka ma mocy,słyszalem ,ze 40KM,38KM a nawet 42 a to są wielkie bajki,więc podejdzcie realnie do tematu mocy,a nie ,że ile byście chcieli mieć.... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...