Skocz do zawartości

Crash pady do Tl1000r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 6 tygodni jestem szczesliwym ;) posiadaczem Suzuki TL1000R wiec w trocse o motorek postanowilem zakupic crash pady.Jest jednak problem poniewaz jak juz znalazlem sklep z padami do tego modelu okazuje sie ze musze wiercic dziury w owiewce,czego wolal bym uniknac.Czy ma ktos moze namiary na firme ktora produkuje crash pady nie wymagajace psucia owiewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od 6 tygodni jestem szczesliwym ;) posiadaczem Suzuki TL1000R wiec w trocse o motorek postanowilem zakupic crash pady.Jest jednak problem poniewaz jak juz znalazlem sklep z padami do tego modelu okazuje sie ze musze wiercic dziury w owiewce,czego wolal bym uniknac.Czy ma ktos moze namiary na firme ktora produkuje crash pady nie wymagajace psucia owiewki?

zazwyczaj nie masz zbyt wielu miejsc do zamontowania crash-padow - montuje sie je tylko w jednym, ewentualnie kilku punktach na ramie, wiec chyba nie obejdzie sie bez wiercenia owiewki.zreszta bylo juz na forum o wierceniu ale chyba innych sprzetow.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owe protektory ktore posiadam pochodza z firmy R&G..to raczej szanujaca sie firma... i mocowanie jest rozwiazane w ten sposob, ze sruba crash pada jest wkrecana do aluminiowego bloczku, z kolei ten jest przymocowany dwiema innymi srubami do ramy i silnika (miejsce mocowania silnika do ramy).

 

 

Cabaniero napisal ze mocowal crash pady bez wiercenia.Takie rozwiazanie byloby git.Aktualnie mieszkam w Irlandii pytalem sie o ta firme w kilku sklepach ale moge otrzymac jedynie standartowe crashy wymajajace drilowania owiewek. :banghead:

 

http://forum.motocykle.slask.pl/sprzedam_S...000r-t4906.html

 

Wydaje mi sie ze na tym zdjeciu jest moto z takimi wlasnie crashami,poniewaz normalnie sruba mocujaca silnik jest bardziej w prawo

Edytowane przez jedrzej101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Osobiście montowałem kiedyś zestaw Crash Padów B&G Racing do mojej pierwszej Rki, generalnie tylko ten producent oferował protektory z prawdziwego zdarzenia (na ebay można było jeszcze kupić badziewie montowane do owiewek - pic na wodę). Zdecydowanie warte polecenia, ale mają 2 minusy - cena (o ile pamiętam 135 Euro za zestaw) no i trzeba kroić owiewki (ale niby lepsze to niż je kleić po ewentualnym dzwonie). Oprócz tego jeszcze jest mała rzeźba ze zbiorniczkiem wyrównawczym bo trzeba go zastąpić innym szajsem (dają niby taką butelkę).

 

Ciekawe czy są jeszcze osiągalne, bo jak chciałem kupić do drugiej Rki 2 lata później to w Polo i Hein Gericke mówili że już nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chłopacy, doradźcie gdzie dostać crashpady. R&G drogie jak diabeł (bez urazy piszczałka ;) ), a z innych to na ebayu tylko jakieś badziewie znalazłem, co wygląda jak drewniane :). Ni ma?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy, doradźcie gdzie dostać crashpady.

 

a może łaskawie zajrzysz do odpowiedniego działu, że nie wspomnę o skorzystaniu z wyszukiwarki..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że nie szukałem? Ba, nawet wrzuciłem - dla Twojej wiadomości - ogłoszenie "kupię" jakiś czas temu. Poza tym gdzie jest bardziej odpowiedni dział, żeby zadawać pytania odnośnie Suzuki TL1000R drogi Panie Moderatorze?

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...