Skocz do zawartości

Przewróciłem sie, motocykl zgasł..


Rekomendowane odpowiedzi

Gawron, tak jak kolega napisał żeby do świecy dostać sie to czasem trzeba by mieć ze sobą połowe garażu i do tego wykręcaj mi cfaniaku swiece w błocie po kolana albo w piachu jakimś głębokim... :buttrock:

HEHEHE!! :icon_mrgreen: no ja nie musze nic odkrecac i sciagac ani demontowac :-) poprostu odkręcam swiece i w kazdym dotychczasowym moto tak miałem czyli KTM 2T góra!! :banghead: :buttrock:

No to teraz jak ktoś sie bedzie pytał o jakis argument za KTM a przeciw DR i XT to juz go mam!! :smile: :buttrock: to oczywiscie żarcik :-)

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj sposob: kopie, nie pali----> zalany.zeskakuje z moto, zdejmuje kask i rekawice, siadam obok, wyciagam koma i : MENU-->GRY--->Bowling.po 15 minutach siadam, odpalam i jade dalej :icon_mrgreen: .Wiecej niz 15 min nie musialem nigdy czekac. Ale po przeczytaniu tematu sprobuje moze czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to tylko raz próbowałem swojej metody :smile: zakopałem się na podjezdzie , zgasiłem moto normalnie i jak go wyciagnelismy to nie chciał odpalic, próbowałem odpalic ze 20 razy :buttrock: szybki tel do byłego własciciela , nastepnie ta metoda która opisałem wczesniej i załapał od razu (podobno jedyna metoda na szybkie odpalenie po glebie)

a przekopanie na dekompresatorku wykona każdy przedszkolak lewą ręką :banghead:

xr-ke wbrew pozorom jest łatwo odpalic, tylko trzeba troche ją wyczuć

mi jeszcze nigdy nie odbił kickstarter (ale w adidasach i tak boje się odpalać :icon_mrgreen: )

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jak ktoś sie bedzie pytał o jakis argument za KTM a przeciw DR i XT to juz go mam!! to oczywiscie żarcik :-)

 

Ja w DR350 też odrazu swiece wykręcam bez żadnych przeszków zdejmowania owiewek itp. ale pytam sie po co? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam troche inne pytanie oddal komus kopa motocykl?? Enduras dr lubi kopnac? :icon_mrgreen:

 

Troche sie boje w wiekszym 4t ze jak mi odda to koniec sezonu :banghead:

 

Mi, mi, mi - jak dekompresator nie zaskoczy, mam całą nogę siną, ale co z tego :smile:

Dziś znów jade orać :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez Sidewinder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w DR350 też odrazu swiece wykręcam bez żadnych przeszków zdejmowania owiewek itp. ale pytam sie po co? :banghead:

No sprawa jest prosta :-) mowa o tym jak moto po wywrotce sie zaleje ( chociaz moze raz mi sie to tak na serio stało) zaleje czytaj zaleje swiece. Zeby ja oczyscic musiałbys kopac ze 30 razy a jak masz przed sobą jeszcze 70km terenu to lepiej zachowac siły na jazde. Po wykręcenu swiecy oczyszczasz ja malutka szczoteczka druciana, wkręcasz i jedizesz :-) i to zajmuje mniej wiecej tyle własnie czasu co kopanie az do skutku a nie jest sie zmęczonym. :icon_mrgreen: pozdro!

 

A co do obijania kopki (kick startera) to jak masz muty MX to i ochraniacze na kolana i golenie (jedne z podstawowych czesci ubioru) to nic Ci sie nie stanie nawet jak Ci w noge pierdzielnie. Warto zainwestowac.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj motorek jak narazie leżał 2 razy,z czego raz kierownicą w dół na takim zboczu więc musiałem się spieszyć z wyciągnięciem.Kiedy to się udało potrzymałem starter z 30 sec dając mocniej gazu i odpalił.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wykrecasz swiece to jeszcze musisz poczekac az ostygnie itp.

No nie mow Gawron, ze nie masz moto goracego.

pzdr

kwestia minuty :-)

Wiadomo najpierw kopne z 5 razy i z regóły odpali a jak nie to robie jak wyżej opisałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do swiec jest jednym z podstawowych narzedzi bez których zaden z nas sie nie powinien ruszac :-) bo jak bys go miał to bys swiece wykrecił przeczyscił (małą szczoteczka druciana) zakreciłbys i moto od pierwszego by odpaliło :icon_razz:

 

no nie wiem jak u ciebie.. u mnie swieca lezy w takim jakby dolku, w ktory lubi tez nawpadac piachu i innego syfu.. jakbym swiece odkrecil to by mi sie to dostalo do cylindra... a przeczyscic tego nie da rady.. chyba ze woda z weza albo jakims kompresorem/sprezonym powietrzem..

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...