Skocz do zawartości

Przewróciłem sie, motocykl zgasł..


Rekomendowane odpowiedzi

Stestowałem wszysyko i nauczyłem sie tak wywracać, żeby motocykl nie gasł ;)

 

Najlepiej działa przedmuchiwanie świec kopaniem na zamkniętym paliwie. Po tych doświadczeniach dochodze do wniosku, że rozkręcanie świec po glebie to totalne nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na prawde to ja nie widze problemu bo mi sie moto kilka razy zalało jak lezało prawie ze dogórynogami przez 10 min po glebie a ja byłem w takim stanie ze nie miałem mocy go podnieść albo znajomi wyciagali mnie z rzeki itp a moto juz lezało zapalone i zgasło na drógim brzegu ;) to sie zdaza przeciez bardzo zadko.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przeciez 2T jest o wiele latwiej odpalic i o wiele trudniej zalac.

pzdr

 

 

Wy tez lubicie kopiowanie odpowiedzi ktore sie pojawily iles tam razy w temacie ? :lapad:

Ile mozna czytac to samo ? Jebca mozna dostac.

 

Przeciez 2T sie latwiej odpala.

2T sie lzej odpala.

2T nie potrzebuje takiej sily zeby odpalil.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 2T jest o wiele łatwiej odpalić i przez to łątwiej sie odpala jak jest zalany o ile go zalejesz!

pozdr.

Przyznam ze nie wiedziałem, bo moje moto i np. EXC 300 kumpla nie kazdy umie odpalic i trzeba miec sporo pary w nodze. Jak miałem setke to wystarczyło ze noge mocniej oparłem i juz gadała (Nawet z nowym tłokiem) Pozdro :buttrock:

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie zabezpieczenia ma Twoj motocykl, ale np. w Valkyrie jest blokada blokada bezpieczeństwa odcinajaca zapłon po wywrotce na około 20 minut.

Można kręćić i nic ...

Potem system się odblokowuje i wszystko działa OK>

 

Może masz coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sa warunki to biegne z motorem obok i po chwili pali ladnie :)

Taaaa, w 125 to ja tylnią oponę na biegu zakręce reką, a jak nie odpali to wezme ją pod pachę i zaniosę do domu :banghead:

 

 

 

Nie wiem, jakie zabezpieczenia ma Twoj motocykl, ale np. w Valkyrie jest blokada blokada bezpieczeństwa odcinajaca zapłon po wywrotce na około 20 minut.

Można kręćić i nic ...

Potem system się odblokowuje i wszystko działa OK>

 

W gdzie Ty wywracasz Valkyrie - w lesie czy na bagnach ?? :banghead: To chyba trochę inny motocykl niż enduro :buttrock:

To tak jak chciabym wywracać swojego GSXF

Edytowane przez Sidewinder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...