Skocz do zawartości

przerywa po nagrzaniu


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem który nidaje mi spac juz od zeszłaego roku. dopuki motocykl sie niezagrzeje porządnie to wszystko jest ok ładnie pracuje jałowy ok. ale jak sie porządnie zagrzeje do sie zachowuje jakby gubił iskre, strzela z tłumika, jałowego niema bo gasnie, niewiem co to moze być, moze miał ktoś coś podobnego??? dodam ze chodzi mi o gsxr750 olejaka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawory ok,impulsator jest 1 a to sie tak wydaje jakby właśnie na jednym garku gubił iskre wiec kurde niewiem coto

 

 

wczoraj porządnie zagrzałem moto na trasie i pokolei ściągałem fajki ze świec w czasie jazdy i okazało sie ze na 2 garze niechodzi wiec co to moze być ze po nagrzaniu na tym cylindrze niepracuje, tylko czasami załapie jaikś zapłon a jak jest zimny to wszystko ideał, napewno nisą to luzy bo na kazdym cylindrze sa takie same i były regulowane.

 

i teraz wyczytałem ze jak wyłącza sie albo przerywa po nagrzaniu jesden cyl . to mogą być impulsatory. tylko ze ja mam jeden impulsator i kułeczko z 4 wypustkami

http://www.vjmw.org/gsxr/cam_timing.htm rysunek po prawej

czy to mozliwe ze to przez tn impulsator tak sie dzieje???

tylko dlaczego wali sie wszystko na tym jednym cyl a nie na wszystkich???

prosze o odpowiedz jakiegoś mechnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 2i3 przerywają to może być cewka można sprawdzać to omomierzem strone pierwotną i wtórną (rezystancje sa podane w serwisówce) najlepiej po nagrzaniu ale nie zawsze da sie wykryć uszkodzenie za pomocą pomiaru rezystancji może zamien cewki i zobacz czy ten sam efekt będzie na 1i4 garnku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece były wymieniane, juz raz tak miałem ze sie zalał ale wypalenie na gazie pomogło. tylko najlepsze jest to ze wszystkie klucze i prostownik mam na 2 końcu miastaa niemam czym tam pojechac :icon_mrgreen:

Edytowane przez streetracer23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...