Skocz do zawartości

Przerażający wypadek


Emiloko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.smog.pl/wideo/1198/przerazajacy_wypadek/

Ja dziękuje za takie coś :biggrin:

 

Emiloko po co to wysyłasz ?? !! ??

 

Co chcesz osiągnąć ??? Co wnieść na forum ??

 

Strach ??

 

Sprzedaj moto i zaprenumeruj fakt (fuckt).

 

Jazda na moto daje przede wszystkim frajdę.

Rozprzestrzenianie takich wątków jest dla mnie demonstracją gówniarstwa, taniej sensacji i próbą pokazania światu - ja jestem twardy bo mimo wszystko jeżdżę na moto.

 

Dlaczego q.wa znacznie mniej wklejamy linków do fimików pokazujących jazdę na moto od pięknej strony ???

 

A potem się dziwimy, że na nas patrza jak na posłańców diabła.

 

Sami jesteśmy temu winni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiloko po co to wysyłasz ?? !! ??

 

Co chcesz osiągnąć ??? Co wnieść na forum ??

 

Strach ??

 

Sprzedaj moto i zaprenumeruj fakt (fuckt).

 

Jazda na moto daje przede wszystkim frajdę.

Rozprzestrzenianie takich wątków jest dla mnie demonstracją gówniarstwa, taniej sensacji i próbą pokazania światu - ja jestem twardy bo mimo wszystko jeżdżę na moto.

 

Dlaczego q.wa znacznie mniej wklejamy linków do fimików pokazujących jazdę na moto od pięknej strony ???

 

A potem się dziwimy, że na nas patrza jak na posłańców diabła.

 

Sami jesteśmy temu winni.

 

A ja sie z tym nie zgadzam. Widzialem juz kilka wypadkow na moto i mase filmikow, a jakos mi sie nie odechciewa jazdy. Same filmiki sa dobre bo ucza. Czasem jak smigam to mam obraz przed oczami tych wszystkich filmikow z wypadkami i dzieki temu staram sie nie popełniac tego samego błedu.

 

Dodatkowo jesli ktos chce kupic sprzeta bo sie napalił i ogladnie kilka takich filmikow to juz moze mu sie juz odechcieć go kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten filmik ma brode jak z tąd do Krakowa

 

Pozdro

Przem

 

ps. nowi użytkownicy powinni gratis otrzymywac druk starych tematów do zapoznania sie z inmi bo przez takie podwojne tematy tylko syf na forum sie robi

Edytowane przez poonani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiloko po co to wysyłasz ?? !! ??

 

Co chcesz osiągnąć ??? Co wnieść na forum ??

 

Strach ??

Nie chcę niczego osiągnąc poprzez wysłanie tego. A jeśli strach przed pojazdami przewożącymi rury lub inne przedmioty zagrażąjące bezpieczeństwu lub życiu komuś pomoże to czemu nie...

Rozprzestrzenianie takich wątków jest dla mnie demonstracją gówniarstwa, taniej sensacji i próbą pokazania światu - ja jestem twardy bo mimo wszystko jeżdżę na moto.

Dlaczego w telewizju pokazują wypadki, morderstwa itp ? Pewnie to jest demonstracja gówniarstwa, taniej sensacji i próbą pokazania światu - ja jestem twardy bo mimo wszystko chodzę po ulicach

Dlaczego q.wa znacznie mniej wklejamy linków do fimików pokazujących jazdę na moto od pięknej strony ???

Wszyscy wiedzą jak wygląda jazda na moto od pieknej strony i chyba nie trzeba tego pokazywac, a jeśli ktos nie wie to niech spróbuje.

 

I tak powiem ! :biggrin:

 

ps. nowi użytkownicy powinni gratis otrzymywac druk starych tematów do zapoznania sie z inmi bo przez takie podwojne tematy tylko syf na forum sie robi

 

Dziwnie się składa, ponieważ jestem troche dłużej na forum od Ciebie także proszę mi tu bez takich :clap: a filmiku nie pamiętam na forum i raczej ostatnio go też nie było, ale ja młody jestem to mało wiem...

Edytowane przez Emiloko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlaczego w telewizju pokazują wypadki, morderstwa itp ?

 

Bo ludzie lubią oglądać jak innym sie krzywda dzieje. Telewizja później wstawia reklamy margaryny i proszków do prania bo ma z tego pieniądze.

 

Jeżeli taki post kogoś ochroni przed wypadkiem to ok.

Ja mam jednak odmienne zdanie na ten temat.

 

pozdrawiam,

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastec to zapodaj jakiś ciekawy filmik, co bym mógł zrelaksować się, gdy nie jeżdżę. z miłą chęcią zasiądę w foteliku.

 

pozdrawiam

Nie wiem ale nasz Słodowy to się chowa przy tym .... http://www.smog.pl/wideo/1266/kombinacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie lubią oglądać jak innym sie krzywda dzieje. Telewizja później wstawia reklamy margaryny i proszków do prania bo ma z tego pieniądze.

 

Jeżeli taki post kogoś ochroni przed wypadkiem to ok.

Ja mam jednak odmienne zdanie na ten temat.

 

pozdrawiam,

 

:biggrin:

 

A ja mam swoje zdanie i je napisze :biggrin: Dla mnie to jest pewnego rodzaju profilaktyka. Jak sie taki pyrtek jak ja naoglada to pomyśli dwa razy zanim zacznie podbijać świat, przynajmniej w jakims tam procencie. Wiadomo, że istnieją indywidua, na których zadziała naturalna selekcja, ale jak kogoś to uratuje to jest niesamowity sukces. Mnie oglądanie cierpienia w jakimkolwiek wydaniu nie rajcuje :wink:

Ps. Filmik był :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moim zdaniem na gorące młode głowy nic tak dobrze nie działa jak podobne filmiki. Jak ja się uczyłem motocyklizmu, to jeszcze Internetu nie było. Wtedy podobną rolę pełniły teksty o wypadkach w prasie. Teraz filmy w necie. I dobrze!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na gorące młode głowy nic tak dobrze nie działa jak podobne filmiki. Jak ja się uczyłem motocyklizmu, to jeszcze Internetu nie było. Wtedy podobną rolę pełniły teksty o wypadkach w prasie. Teraz filmy w necie. I dobrze!

pzdr

Z pewnością n te w/w gorące głowy lepiej działa obraz, przynajmniej do mnie bardziej przemawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...