Skocz do zawartości

fotografia


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ladnie mi zaspamowaliscie skrzynke :biggrin:

 

myslalm ze temat sie nie przyjmnie

 

a jednak. :cool:

 

bartas mialam kiedys zgroze z rysowaniem os! 2 na formacie a2 (60x42cm) w 2 dni. skonczylo sie na tym, ze poczta nawalila i w rezultacie pognietli rysunki a mnie osadzano o oszustwo- bo kasa najpierw byla na koncie :clap: eh..

 

Goska

 

marek czyje bmw r-12 w koncie stoi ?:wink:

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz fotka autorstwa Artura Skiby z II lubelskiego Rajdu Weteranów Szos 2006

1)

http://www.rajdlubelski.pl/Fotografie_rozn...CF2880.JPG

 

2)

http://www.rajdlubelski.pl/Fotografie_rozn...kolDSCF2881.JPG

 

Co wy na to? :biggrin:

Edytowane przez skrzydlaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no ja jestem pod wrażeniem:D extra fota.. ale kurde zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego ten wózek boczny jest z lewej strony motocykla? no i co to za moto? Może to jakis znany motockl tylko ja jestem niezorientowany..

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porazka z tym irfanem, zdjecia wygladaja jak psu z gardla wyciagniete :/ jak ktos umie zrobic konwersje z zachowaniem jakosci moge zapodam mu na maila, ktos chetny??

 

polecam Image Resizer Powertoy - to jest microsoftu chyba.. taki programik, ze klikasz prawym na plik graficzny i masz w opcjach "resize" - wyskakuje ci okienko z roznymi mozliwosciami wklepania rozdzielczosci. moim zdaniem super sprawa, zwlaszcza ze masowo mozna przerobic np 100 fotek jednym kliknieciem

 

oczywiscie podaje link do zassania

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec pierwszy filmik z odpalenia BSA z zimnego silnika jest, ale:

- jest z cyfrowki syna, wiec dzwiek calkowicie polegl - moto pierdzi jak, no nie wiem co moze tak pierdziec, znikl caly piekny bas ktory daja te tlumiki,

- syn za pozno zaczal to robic i nie zlapal przelania gaznikow.

Tak ze potraktuje to jako pierwsza probe, i powtorzymy ujecie ktoregos z nastepnych dni.

Myslalem ze da sie takze zrobic film z zapalenia i jazdy, ale po zrobieniu kilku rund po okolicy zorientowalem sie ze sprzeglo jest zle ustawione i gasi mi motocykl na kazdym skrzyzowniu.

Tak ze zamiast filmowania musialem sie zajac podniesieniem wolnych obrotow, lekkim przeregulowaniem sprzegla i przeniesieniem dzwigni sprzegla blizej srodka kierownicy, za przelacznik swiatel.

Tak ze pierwsze koty za ploty:

 

http://s77.photobucket.com/albums/j60/adam...=bsastartup.flv

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk i tak, pomimo jakości cyfrówki, jest fajny i na jego podstawie można sobie wyobrazić basik :biggrin:.

Ciekawi mnie ten pomruk przy odpalaniu... Jakiś taki... japoński? To jakieś koła zębate? Silnik-sprzęgło? Nie znam tych motocykli...

No i jak wygląda tylny hamulec? Bo ja ślepy jestem chyba :clap:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no ja jestem pod wrażeniem:D extra fota.. ale kurde zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego ten wózek boczny jest z lewej strony motocykla? no i co to za moto? Może to jakis znany motockl tylko ja jestem niezorientowany..

Pozdro - Julas

 

 

Kobuz jezdzisz krajowym motocyklem ale z historii polskiej motoryzacji to dwoja :cool: Zdjecie przedstawia w bardzo ladnej kolorystyce (niesmialo powiem ze moj tez bedzie tak wygladal) SOKOLA 600 :wink: Wozek jest po lewej stronie gdyz konstruktor imc pan Rudawski wzorowal sie na angolach...

:clap:

 

 

P.S.

Slyszalem rowniez, ze tez byly wersje z wozkiem po prawej stronie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo, ale sie zbłażniłem.. doobra..czuje sie zgorszony.. nie rozpoznać Sokoła:(( A ten kosz to oryginalny jest? Bo widzialem pare fotek sokołów z koszem elegancko odrestaurowanych kiedys na allegro.. i miały inny kosz, taki bardziej "ostry" z przodu:) Jak sie myle to poprawcie:) Ciekawe jak by sie smigało w ruchu prawostronnym motocykklem z koszem po lewej stronie..?

PS. własnie znalazłem na kompie fotke sokoła z koszem z prawej strony, więc jednak były takie wersje:)

Pozdro

Edytowane przez kobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo, ale sie zbłażniłem.. doobra..czuje sie zgorszony.. nie rozpoznać Sokoła:(( A ten kosz to oryginalny jest? Bo widzialem pare fotek sokołów z koszem elegancko odrestaurowanych kiedys na allegro.. i miały inny kosz, taki bardziej "ostry" z przodu:) Jak sie myle to poprawcie:) Ciekawe jak by sie smigało w ruchu prawostronnym motocykklem z koszem po lewej stronie..?

PS. własnie znalazłem na kompie fotke sokoła z koszem z prawej strony, więc jednak były takie wersje:)

Pozdro

 

 

No to zapodaj fotke tego sprzeta z prawej strony :wink:

:cool: Poza tym gdzies ty widzial na allegro 600 z koszem :biggrin:

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...