Skocz do zawartości

jak zwiekszyc moc bez rozwiercania


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomex Yamaha YBR125

Filon89, ja też mam 125cc (Vmax=105 km/h) i też mnie wkurza brak mocy i szybkości ale cóż poradzić, trzeba kupić mocniejsze moto (plany przyszłości) albo wymienić na Aprilie RS 125 :) (Vmax=180 km/h) Można oczywiście pogrzebać przy tłumiku i gaźniku albo zembatkach ale to chyba przy 125cc 4T nie ma zbyt dużego sensu. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz trzeba sie przesiasc na konkretnego sprzeta te 125 sa niezle ale jak chcesz wyprzedzic kogos lepiej tego nie rob tylko sie wpienisz ale trzeba poszukac czegos na forum jak sam piszesz 125 o v max 180 przeciez tota sama klasa napewno jest cos przy czym da sie pogrzebac tymczasem na zlocie byl kolo co wsk 2 mialem problemy go wziac lecial powyzej 120 pierwszy raz to widzialem i chyba ostatni szkoda ze goscia nie znalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z czasem ale irytuje mnie jak chce goscia wyprzedzic jade 80 odkrecam manetke a mojej maszynce nie pali sie do wyprzedzania sprzecior jest ok ale na 5 biegu brak mu mocy wydaje sie ze szybciej bym sie hulajnoga rozpedzil

 

Dużo km. przejechałeś na tym sprzęcie ?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem 7 tys., ale jesli chodzi o wyprzedzanie, to jak wbije 2 i max obroty to pojade z 40 km/h przy 4 i max obroty mam 110/h tak wiec srednio to widze z 2 biegiem

 

Masz jeszcze trzeci bieg :)

 

a tak na serio...

 

Nie psuj sprzęta przeróbkami. Szkoda czasu i pieniędzy.

Lepiej poczekaj, zrób kategorię A, i kup wtedy lepsze moto.

 

A do tego czasu, ćwicz technikę jazdy. Wyprzedzanie to nie wszystko.

 

Pozdr.

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...